Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 108 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Bence simonun 3lüğünde ayberkin önemli bir hatası yoktu dışarı çıksa smaç yiyecektik ikili oyundan
ikili oyunu yardımlarla kapatabilirdik, efes topu döndüremeyecek kadar yorgundu son bölümde. Micic ve Dunston cok yoruldu, bobua 4 faulle kenara geldi, tek silahları simondu, o sutu attırmamak gerekiyordu, savunma stratejimiz bu olmalıydı. Atacaksa sertaç atsın içerden..

Eray, Alperen, Sadettin + Berke, Ayberk bu oyuncularla efese son topta maç veriyorsun ve çok hatalarda yaptı gençler, buna karşılık Ergin hoca tam ciddiyette oynattı, en büyük eksiklik net atletik oyuncu eksikliği ve topa yön verecek playmaiker.

Hamilton ve Williams olsa Göksenin Simon, Micic'i yıldırtsa yeterdi X faktör atletik joker 4 numara sezonu belirleyecek inşallah Whittington bize kalırsa ondan sonra izlerken orgazm olacak gruplar oluşacaktır.

Şu Fener'i her sene 2'şer 2'şer yenmemize rağmen uyuz Efes'e bir türlü diş geçirememiz sinirlerimi bozuyor.

Bu maçtan bağımsız konuşuyorum tabii. Bu kadar eksiğe Efes'in oturup düşünmesi lazım ben bu maçı neden son topta aldım diye. Geçen yıl Efes'te 9 metreden sallayan Hunter bugün boş kaldığı sayısız 3'lükten 2'sini soksa maç bizdeydi. Sağlık olsun, inşallah ligde 1, 2 kere yeneriz şu herifleri.

Şu Fener'i her sene 2'şer 2'şer yenmemize rağmen uyuz Efes'e bir türlü diş geçirememiz sinirlerimi bozuyor.

Bu maçtan bağımsız konuşuyorum tabii. Bu kadar eksiğe Efes'in oturup düşünmesi lazım ben bu maçı neden son topta aldım diye. Geçen yıl Efes'te 9 metreden sallayan Hunter bugün boş kaldığı sayısız 3'lükten 2'sini soksa maç bizdeydi. Sağlık olsun, inşallah ligde 1, 2 kere yeneriz şu herifleri.
Yapacak bir şey yok Avrupa'nın açık ara en iyi takımı.

Eray, Alperen, Sadettin + Berke, Ayberk bu oyuncularla efese son topta maç veriyorsun ve çok hatalarda yaptı gençler, buna karşılık Ergin hoca tam ciddiyette oynattı, en büyük eksiklik net atletik oyuncu eksikliği ve topa yön verecek playmaiker.

Hamilton ve Williams olsa Göksenin Simon, Micic'i yıldırtsa yeterdi X faktör atletik joker 4 numara sezonu belirleyecek inşallah Whittington bize kalırsa ondan sonra izlerken orgazm olacak gruplar oluşacaktır.
Kalıplı zenci 210+ uzun konusunda anlaşalım.

Bizim icin nerdeyse eksi bütçelerle ve eski takim tamamen dağılmişken böyle bi takım kurmak ; sadece gerçek bir Galatasaraylinin ve Zalgristen talep edilecek kadar becerikli bi adamın yapabileceği bi iş. Ertuğrul hoca net underrated bi adam. Oyuncu tercihleri hem realistik, hem de tam isabet.

Yalnız biz bu sene basketboldan kâr bile edebiliriz staff dahil bütçemiz 2 milyon dolardı galiba yanlışsam düzeltin şl katılımdan 300 bin dolar alacağız galibiyetler tur primleri vs 800-900 bin oradan gelebilir isim sponsorumuz da 300 bin veriyordu galiba 1.2 milyon dolar ligde de play off yapacağız muhtemelen gelirimiz 2 milyon doların üzerinde olabilir.

Üst Alt