Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 115 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Cengiz, Mahmuti'yi yollayıp Ertuğrul'u aldıktan sonra düşük maaşına dikkat çekmişti. Orhun Ene Ertuğrul'un aldığından fazlasını isterse yönetim yanaşmaz bence.

Orhun Ene gerekirse maaşında indirim de yapar o sorun değil de Tofaş gibi 5 senedir içinde olduğu, kendi emekleriyle oluşturduğu çok düzenli bir yapıdan sonra aynısını bizde de oluşturmaya kalkar. Alt yapıya önem verir, oyuncu çıkartmaya çalışır. İyi yabancılar bulur ama bulduğu yabancılar kendisini geliştirip çok daha iyi oyuncu haline geldiğinde takımda tutulsun ister. En azından bu konuda yönetimden bir çaba görmek ister. Hedef koyar ulaşmak ister. Yönetimden bu konularda destek ister. Bizim yönetim başta söz verir tabi, 2 hafta sonra oyuncuların daha ilk taksitini ödemez, oyuncular FIBA’lık olur, antrenmana çıkmaz. Alt yapı takımlarını masraf olmasın diye deplasmana götürmemeye kalkarlar falan (evet abartıyorum) Altur bir süre sonra “basketbol nedir uşağum” demeye başlar.

Orhun Ene de sizin yapacağınız işi der verir istifayı gider.

5de6a40d67b0a91cac1b8b78.jpg

Üst Alt