Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Erkek Basketbol Takımı Takip Başlığı

Parkedeki armamız da değişmiş güzel olmuş.Geçen sene böyleydi:

ZY5kEa.png

Şimdi böyle:

byvDL8.png

Csy5BC6WgAA8Twh.jpg

Parçalı formamızı beğendim. Ön tarafta omuzlarda kesip orayı ters parçalı yapmaları güzel olmuş. Renk tonları da futbol takımımızınki gibi "vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı, turuncudan iz taşıyan tok bir sarı" şeklinde olmuş. Fontları da beğendim değişik bir karizma katmış. Beğenmediğim tek detayı sırt tarafındaki ismin ve yakanın arasındaki beyaz şerit. Orası çok gereksiz olmuş. İlla bir şerit olacaksa ters parçalı olabilirdi. Onun dışında formayı beğendim.

Kırmızı formayı beğenmedim, geçen sezonki kırmızı formamız daha iyiydi.

Üçüncü formamız henüz çıkmadı sanırım. Diğer formalardan farklı bir alternatif renkte olacak. Beyaz veya siyah gibi. Son yıllarda beyaz forma çıkarıyoruz farklı olarak siyah olabilir aslında. Pleiss'in üzerindeki gibi.

miroslav-raduljica-of-serbia-drives-to-the-basket-against-tibor-of-picture-id487098018

Khimki maçını izlemek lazım. Herkesin hazırlık maçını veriyor televizyon. Bir biz doğru düzgün izleyemedik takımı.

Üst Alt