Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia Konusu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia Konusu

Cevap: Galatasaray - Fenerbahçe Maçı İddia Konusu

yemez yahu

adalesi falan atar biseler olur gelmezzz

ama gelirse neler yaparız diğmi:ka21:

7 Aralık diyorum, dogumgünüm diyorum. Maç bizim rahat olun diyorum :)

Alex ya da Emre kesinlikle maç gününe yetiştirilecek olur.

Allah'ın izniyle nasipse okulu asıp Bandırma'dan bu maça gideceğim.Sonuçta umarım sevindirici olur bizim adımıza.

Emre sünnet olacak 7 aralik'ta,kendisi Arena'da olmayacak.

aklımdakini soyliyim madem.

ya 0 - 0 biter, ya 1 - 1 biter, ya da şb kazanır.

senaryoyuda yazıyım hatta,

Maç başladı...

ilk 10 dk manyak gibi saldırırız, ilk yarı boyunca Baros'un veya Elmander'in saçlarını okşayışları geliyor gözümün önüne, kaçan pozisyonlardan sonra. şb salak salak kontra yapmaya çalışır... ama gol yemez. ilk yarı 0 - 0 biter..

heyecan ve umutla 2. yarıyı bekleriz..

ikinci yarı başlar, Galatasaray ilk 3 dk saldırmaya çalışır, sonra fizik konsiyon çöker, oyunun kontrolu şb'ye geçer. saglam bi 20 dk abulkaya alırlar bizi. Muslera guzel kurtarışlar yapar...

80'inci dk'da Terim oyuncu moyuncu degistirir. GS cılız ama hırslı ataklarla saldırır, Hakan Balta paslaşmalara yardım etmeye çalışır kanatta.. gol istiyoruz, gol istiyoruz, yok...

sonra bi pozisyon olur, uzuuuuuun bi top gelir, Muslera çift yumruk yapar, bizim oyuncunun bi yerine çarpar ordan direğe çarpar sonra bi şb'li boş kaleye atar golü.. ve Muslera elleri belinde sıkılgan bir ifadeyle kameralara yakalanır... ve maç biter...

şu an düşününce böyle birşey geliyo aklıma :asd:

Ne zaman bizi yendilerse genellikle tum maclar boyle olmustu...

Bunun boyle olmiyacagindan eminim.

Iddia ediyorumki bu maci biz alicaz neden mi ?

Ligin ilk yarisinda bu sefer bizim sahamizda oynaniyor fb sahasinda degil. Eskiden hep biz ilk giderdik mac baslamadan zaten kafadan psikolojik olarak yenilirdik her ne kadar guzel futbol oynasak bile... fayda etmezdi

Bu sefer onlar bize geliyo ve bir baski olusacak.. Bizdede olusabilir cunku burdaki ilk derbiyi sikeciler kazanmisti oyuzden tek handikapimiz o. sikeciler gecenseneye oranla kadrosunda geri dogru gitti bizde gecen seneye oranla kadromuz defansif olarak manyak oldu ofansif'de eh fena degil diyebiliriz. O taraftarin onunde ilk 30dk gol bulup ikinciyi ararken her hangi sacma sapan bir gol yiyecegimizde sanmiyorum kalede muslera ve (ha yinede olabilir sonucta sikeciler bu ballarini biliyorsunuz ama buyuk ihtimalle olmaz) defansimiz cok saglam gokhan ve zervet yok bikere... Semih ve Ujfa var hani sagdan veya soldan kim orta acarsa rahat kafa atamaz alex veya digerleri....

Demem odurki bu macta kesin ve kesin yenilmeyecegiz.. Beraberlik olabilir ama yenilmeyecegiz

not ; bence 2-1 yada 3-1 aliriz.

Volkan Demirel, selçuk şahin'in geri pasında topu poposuyla kontrol eder akabinde Hilal cebeci gibi tangasını açarak foto muhabirlerni tahrik eder = 1.05

Emre Belözoğlu Ultraslanın yer aldığı tribünlere itafen ana-avrat küfür eder = 1.05

Maç sonunda Galatasaray yönetim kurulu üyelerinden Sedat Doğan Fenerbahçeli Emre ve Volkan'a sahip çıkarak, rengini belli eder = 1,02

Çakmisim böyle Derbiye.. Erkekce çikip Serefli bir sekilde oynanmiyorki.. Yabanci Ülkelerde kimse göstermiyor Maçi ama Türk Insanina Dünya Derbisi diye yutturuluyor..

1-Basının gazlamalarına gelmezse taraftar ve oyuncular

2-Hakem saçmalamazsa

3-Terim saçmalamazsa

4-stresli olmazsak

5-kendimizi şartlandırmazsak

6-bu maçı gözümüzde çok büyütmezsek

7-Emre gibi çirkef oyuncuların tahriklerine oyunlarına gelmezsek

8-çok fazla duran top imkanı vermezsek

9-balları yanında olmazsa

Biz bu maçı alabiliriz ama dediğim gibi artık Fb maçları benim için sıradan maçlardır onların gözümde 1 gram bile değeri vardıysa oda bitti isterseler 20-0 yensinler umrumda değil büyüklükleri 2.lig 3.lig seviyesindeki bir takım kadardır gözümde artık kafaya takmayın şimdiden takım üzerinde baskı oluşturmayın gidip takımı izlemenin zevkini çıkarın..

Medyanin katkilariyla o macta ne Melo ne Ijfalusi nede Smih oynar.

Alisamiyende sadece kadin ve cocuklar izler cunku cezali olacagiz.

Olay cikmasin diye TFFden hersey beklenir

Üst Alt