Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de Şifresiz - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de Şifresiz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray - FK Sturm Graz Maçı TNT'de

Tntde yayınöanması guzel oldu ınsallah butun grup macları boyle olur fenerınkıler d-smartta yayınlanır

Eğer 3 maç açık verilecekse bunların deplasman maçları olması olmasını tercih ederdim kendimce... :)

nebilim usta vadinin heyecanlı bölümleriydi:D arada maçada bakıyodum tabi:D üzerime gelmeyin artık:D:D:D hem gecen yıldı bu yıl öyle birşey olmicak:D

vadiyi boşverin haftaya özetini izlersiniz zaten tam bölüm gibi veriyolar ;)

Bu sabri uganı severdim eskiden güzel anlatırdı ama olimpiyat stadında psvyle felan oynarken beni deli etmişti yok trafik keşmekeşmiş bilmem ne zaten kaybetmiştik galiba o zamandan beri sevmiyorum bu herifi zaten pao maçında da bi gool diye bağırmadı geçen sene bordeux maçını galiba emre tilev anlatmıştı o süper anlatıyo keşke o anlatsa :D

Arkadaşlar bizde digitürk uydu alıcısı ve kutusu var.Bababm oyducuyu cağırıp onu normal türksat 3 a yaptırdı.Aylık 9.90 veriyoruz.Ama TNT şifre giriyor ve Bu biss key olayını bana anlatırsanız sevinirim...

Arkadaşlar bizde digitürk uydu alıcısı ve kutusu var.Bababm oyducuyu cağırıp onu normal türksat 3 a yaptırdı.Aylık 9.90 veriyoruz.Ama TNT şifre giriyor ve Bu biss key olayını bana anlatırsanız sevinirim...

Valla bana da anlatin bu biss key olayini cunku bisskey anlamadim. :)o)

en temizi kablolu ne şifre koyuyorlar ne de başka bir şey :D hem içtimai tv de var ;)

bu haber çok iyi oldu karasaldan yayını var arkadaşlar tnt nin rahatlıkla seyredebilirsiniz.

ya arkadaşım evinde dandik bir anten varsa tak tw ye karasaldan tnt yayını var hemde cam gibi.

sıra ile vermıycekler mıydı?Sıra fenerde sanıyordum,walla super oldu bu,umarım hep bızım macları verırler:D

bis şifreleri anlatan siteler var ama üyelik gerektiriyor reklam olur veremem malesef

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt