Galatasaray Gerçekleri - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Gerçekleri

Cevap: Galatasaray Gerçekleri

Bu arada mehmet renktaşım. Benim de bir senaryom var, başlık bulamadım.

Terim bence Hamit'i yem olarak kullanmadı sadece. Onu da Kaka için yem göstererek, Kaka'yı da yem yaptı. Sanırım İnter döneminden tanıdığı İbrahimoviç ve Chelsea'den tanıdığı Drogba için zincirleme yem tamlaması oluşturdu. Bunu oluştururken bu tamlamayı da yem yaparak Chivu'yla ilgili bilgi aldı, Chivu üzerinden de xabi alonso-nuri ikilisini düşünüyor olabilir.

Bunun için konu başlığı bulamadım, yardımcı olur musun pls.:):):)

Abi bu ne ya?Koptum zor okudum sonunu.

dahasıda var aslında

taffarel ve kaka'a aynı cemaatten ama bu sefer yer türkiye değil brezilya bakın yine olay cemaatle ilgili efendime söyliyim işte kakanın amacı para kazanmak değil zaten futbola başlayış amacıda çoğu brezilyalı gibi değil malikane çocuğu kaka leita futbolu hobi için oynuyor

ve tafffarelde babası gibi bildiğiniz üzre

ve milan gibi madrid gibi 1.sınıf takımların tadına bakmış kaka kendisine yeni maceralar arıyor bi tarafta harika şehir istanbul papası taffarel ve mourinhonun işaret ettiği galatasaray

hayırlı olsun beyler

tuvalet-egitimi.jpg

Kaka geliyor beyler ..

dahasıda var aslında

taffarel ve kaka'a aynı cemaatten ama bu sefer yer türkiye değil brezilya bakın yine olay cemaatle ilgili efendime söyliyim işte kakanın amacı para kazanmak değil zaten futbola başlayış amacıda çoğu brezilyalı gibi değil malikane çocuğu kaka leita futbolu hobi için oynuyor

ve tafffarelde babası gibi bildiğiniz üzre

ve milan gibi madrid gibi 1.sınıf takımların tadına bakmış kaka kendisine yeni maceralar arıyor bi tarafta harika şehir istanbul papası taffarel ve mourinhonun işaret ettiği galatasaray

hayırlı olsun beyler

gizli hedefimiz higuain ya da sol beke arbolea da olabilir

ben yaptım olm bunları, yeter daaa.

40 Yıllık Tinerciyim , Böyle Kafa Görmedim

sözü tam bu konunun altına yorum atmak için söylenmıs sanki

Hamit çok duygusal çocuktur maneviyatada değer verir yunus.Maddiyata takılma o da bir insan :))

Olabilir tabi bak sen bu Sertaç'ı takma hiç bu arada:ka21: Bunun yaptığı önerileri görsen bi de burda dalga geçiyor. gs Sertaç(ilkini tersten oku)

Olm manyak mısınız lan Higuain- Di Maria falan neden gelmesin? Küçümsemeyin lan bu kdar takımı. Zaten İspanya'da aldıkları paranın çoğu vergilere gidiyor sağlam para verirsen her türlü gelirler.

Valla forumu Sertaç ı tanıyacak kadar takip edemiyorum

Şurda iki dk kafa yapıyoruz işte paranoyaysa paranoya canım işte :D

Hem hergün gazetede çıkan senaryoları okuyacağıma kendim çalar kendim oynarım diyoruz :)

aga senin çaldığın uzak doğu yöresinden herhal. oynadığın da amerika dolaylarından olsa gerek. ters gelmişin.

hamit kekeme beyler yalnız :(

rdaş o yönden bi garibim kelimesini kullanmış olabilir yamulmuyorsam

Valla forumu Sertaç ı tanıyacak kadar takip edemiyorum

Şurda iki dk kafa yapıyoruz işte paranoyaysa paranoya canım işte :D

Hem hergün gazetede çıkan senaryoları okuyacağıma kendim çalar kendim oynarım diyoruz :)

Mehmet bey kardeşim, siz arkadaşların söylediklerine takılmayınız. Zira onlar sizin neyi hedeflediğinizi ve ne amaçla böyle bir başlık açtığınızı kavrayamadıkları için dalga malzemesi yaptılar. Genel de, zeki adamların yaptıkları ironiler bu toplumda pek anlaşılmaz, yadırganır ve üzerine gereksiz şekilde muhabbetler döner.

Özellikle medya stratejiniz taktire şayan ki, bunu ayrıca söylemek istedim. Yarın öbür gün balık yemi yutunca, bu arkadaşların hepsi çark eder, büyükmüşsün abi nidaları atar. Özetle zihin açıcı tespitlerinizin devamını bekleriz.

Üst Alt