Galatasaray Halka Açılacak İddiası! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Halka Açılacak İddiası!

yillik 200tl aidat parasi olsa bile 10bin kisiyi gecmez üye olmak isteyen. gecse bile ikinci yil aidatlari ödemezler

Kulübün şu aralar hiç bir şekilde köklü değişikliğe gitmemesi lazım, şöyle en temizinden 5-10 yıl geçsin sonra yapsınlar ne yapacaklarsa. Şu an içinde yaşadığımız için farketmiyoruz ama hakikaten normal bir ortam yok; bu ortamın çıktısı hiç bir şekilde sağlıklı olmaz.

Kulübü bu taraftar yönetse sampiyonlar ligi sampiyonlugunun 3 sene mi, 10 sene icinde mi gelecegi konusunda anlasamayan bir taraftar toplulugu icin, bunu anlatabilmek zor olsa gerek. ^^

Hangi görüşe yakınlar yapılsın?
Bugüne kadar üye olanlar hangi görüşe yakın?
Bir görüş ile diğer görüş arasında kulübe üye olmak noktasında ne gibi üstünlük, zayıflık var?

yönetim bu kadar siyasete bağlıyken alınacak yeni üyelerin kimlerin isteğiyle alınacağını tahmin etmek zor olmaz herhalde.statlar bu kadar protesto alanına dönmüşken G.Saray'da üyelik sayısınında değişime gideceğini söylemişken siyasette buna karışmaktan geri durmaz.yada ultraslan gibi grupların üye olduğunu düşün.böyle bir dönüşüm yapılacaksa ince eleyip sık dokunarak üye alımı yapılmalı,belli kıstaslar getirilmeli.

tabi bu değişim olması için tüzüğün değişmesi lazım.liseli dinazorların da böyle bir değişime onay vereceklerini pek sanmam

Bu tip garip ve olanaksiz iddialari biri atiyor kuyuya saatlerce sayfalarca konusuyoruz

2750 sacmaligi da boyleydi , bu da

yonetim nereye kaldiriyor limiti tuzuk degismeden ? Tuzuk degisecek ama boyle bir maddeye kim oy verir sizce ?

uyelik degil ama bir imtiyazli ortaklik tarzi sey olabilir ,aslinda fb modeli guzeldi , temsilci uye , 1000 kisiye 1 oy hakki gibi

ama olacagini sanmam bunun bile

bu olay olmalı olmamalı o ayrı tartışma konusuda gelir olacağını sanmıyorum 1 tl olsa o 1 tl yi vermemek için üye olmaz paralıköpekler

porsiyonları küçültmek lazım o zaman ..

bilecik-te-geleneksel-9-bulusma-tanisma-ve-pilav-6182458_7179_o.jpg

Mevcut iktidar bunu bayadır istiyordu zaten.Son olaylar bahane oldu.Kendi adamlarını yerleştirirler işte.Taraftar da kulüp bize açılıyor diye seviniyor.

Ultraslan Tayfası olduğu gibi üye olur bize yine sıra gelmez.

Ayrıca lise alayli kavgasi derinlesip bölünmeyle sonuçlanır.

Güneş olayı gibi 20 sene kendimize gelemeyiz

Bu konuda Mehmet Helvacı'yı sevmesem de bir hukukçu olarak tüzüğün değişitirlmesi konusunda kendisini destekliyorum.

Üyeliğin paraya endeksli olması katılımı düzenleyecektir diye tahmin ediyorum.Elini cebine atmayanın oy hakkı olmamalı..

Halka açılma falanda pek hayırlı değil gibi duruyor gördüğüm kadarı ile şurda bile hemfikir olamıyoruz.En güzeli chelsea M.City gibi yabancı sermayeye satmak başka çıkış yolu gözükmüyor.Tünelin ucu bomb...k bir yere çıkıyor çünkü.

Halka açılmak iyidir. Liseli faşizminden tiksinen biriyim lakin, halka açılacağım ayağına, "milletin takımı" sıfatı kazanmamızdan korkuyorum :D

NOT : "Milletin Takımı" kavramı ile, ne kastettiğimi anlayan anlamıştır.

Galatasaray camiası belli bir zümrenin oyuncağı olmaktan çıksında ne oluyorsa olsun.

Galatasaray ne iktidara nede muhalefete meydan okuma yeri değildir olmamalıdır.

Siyaset yapmak isteyen genel kurula değil TBMM'ye gitsin

Üst Alt