Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Maçın tekrarını izledim gece yarısı, izlemekten yoruldum. Son 5 dk.sını sırıta sırıta izledim. :)
Fark 19'a inince mola alındığını görünce şaşırdım, 6 sayılık seri yenince mola alınıyormuydu ya???
Benim 3 senedir alıştığım, 50 sayı önde olsan bile skor eşitlenmediği müddetçe mola almak yasaktı sanki??? Alma ki maçın sonunda debelenip durasın, 50 tane mola hakkı verseler bile moralmen, fiziken öldükten sonra fayda vermesin!?!?

Neyse ben bu genç takımı, enerjisini baya bi sevdim. Böyle oynadığı sürece yenilgisini bile seve seve "canı sağolsun" diye sineye çekerim.

Perşembe deplasmanda maç yapmasına rağmen 48 saat geçmeden başka deplasmana yollamışlar. :) Neyse 28-44 ilk yarı bitti.

Skor Dağılımımız:

?? Işıl 15,
?? Jefferson 11,
?? Papova 9,
?? Vitola 4,
?? Anderson 3,
?? Cansu 2.

Maçı izleyemiyorum ama kaldığımız yerden devam ediyoruz gibi. Rakip takım bizim ayarımızda değil, bakalım Agü ve fb maçları nasıl olacak.

Agü bizim farklı mağlup ettiğimiz mersine 75-74 yenildi.

Feneri bilmiyorum nasıllar ama bizim takımı Türkiye'de kolay kolay kimse yenemez. Tempomuz çok yüksek istikrarı şekilde.

Maç Sonucu: Girne Üniversitesi 68-88 Galatasaray

Skor Dağılımı:
Işıl 20
Jefferson 13
Papova 12
Vitola 12
Deniz 10
Anderson 9
Pınar 8
Cansu - Seda 2

Resmi maclarda 5/5 yaptik.

Marina hocam iyi bir takım yaratmış, şu an çok iyi gidiyoruz maşallah. Zaman buldukça maçları izleyeceğim.

Üst Alt