Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı - Sayfa 56 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Kadın Basketbol Takımı Takip Başlığı

Koçu beğenmiyorsunuz da yeni transfer edilip, antrenmana çıkardığı oyuncusunu bütçe onaylanmadı diye geri yollayan, her sene en az 2 yabancıyı maaşları ödenmedigi için kaçıran başına gelmeyen rezillik kalmayan bu takıma kimseyi getiremezsiniz başka

Bütçe onaylamayan genel kurulumuz, Allahinizdan bulun :) rezilsiniz rezil.övünmeyin bir de demokratiğiz batıya açılan kapıyız ouuuğv diye

Nerede Tilbeler, Işıllar :( yerlilerimizi hiç beğenmiyordum da bazen Pelin bazen Merve ekstra işler yapabiliyorlardı.Bugün bütün yerliler kaç sayıya etki etti acaba merak ediyorum.Yazacak çok şey var da 3-5 kişi dışında kimsenin umrunda değil

Oyuncu kaliten yetersiz olun ne olursa olsun yav bi koç son periyottaki takımı sadece izler mi ya 10 dk boyunca iyi kötü bi hamle yapmaz mı ya. Bu gece kovarım bu yetersiz artisti.

Fener'in hafta sonu alacağı Eurolig kupası sebebiyle çok bir ehemmiyeti olmayan kupa idi en azından benim için. Aylardır maaş ödenmeyen, oyuncuların kafasına göre Amerika'ya gidip geldiği bazen gelmediği, keyfine göre maça çıktığı şubeden bu kadar oluyor. Bu şube zamanında Eurolig şampiyonuydu kıyaslamayı yaparken buradan başlamak lazım. Senelerdir yetersiz oyuncular yetersiz coachlar iş bilmeyen yöneticilerle beraber oyuncak oldu şube. Taurasi'ler Alba Torrens'ler gelip gidiyordu bu takıma şu an ki oyuncular kim kim ne düşünerek alıyor bu oyuncuları.

Üst Alt