Galatasaray Lukoil Taraftar Kart - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Lukoil Taraftar Kart

ben tanıdıklara söylüyorum ama hep bir soru işareti var kapsamlı bir test yayınlansa binlerce kişi geçerdi.

Evet beyler. Test sonuçlarını açıklıyorum. Normal şartlarda benim araç şehir içi-dışı ortalama 40 LT yakıt ile 650-700 Km yapıyor. Lukoilden depo tamamen temizlenince 45 LT yakıt aldım. 728 Km yaptım. Yakıt ışığı alınca gittim yeniden fulledim. Gayet başarılıydı yani. Alabilirsiniz. Her araçta aynı performansı verir mi bilmem ama siz de deneyin. Ben bundan sonra Lukoilden devam ederim.

ben tanıdıklara söylüyorum ama hep bir soru işareti var kapsamlı bir test yayınlansa binlerce kişi geçerdi.

Melih diğer yakıtlarla pek bir farka rastlamadım. Yukarıdaki iletilerden birine yazdım sonuçları. Bende normal çıktı. Starpetten almayın mesela, Oranın yakıtları da çok ucuz ama iyi verim alamıyorsun. Karın olmuyor yani. Lukoilde sıkıntı yok.

Denesek mi napsak bilemedim. 10 yıldır bpden alan birisi olarak ayda ortalama 600-700 tl benzin masrafım var. Aslında baya bir destek olmuş oluruz ama pekte güvenemiyorm işte.

Üst Alt