Galatasaray, Mehmet Ekici İçin Devrede! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Mehmet Ekici İçin Devrede!

vizyonunuzu ... sizin millet Ben Arfa Eto'o uğraşıyor bunlar takımı stopersiz oynatıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:
Selçuk bile daha iyi bu maldan.Allahım sen bana sabır ver.Hakkaten sabrımızı sınıyor, bu yağ suratla Levent çapsızı.

Galatasaray tarafında Peygamber sabrı var.

Bakıyorsun Beşiktaş Etoo'nun peşinde koşuyor.

Fenerbahçe desen Ben Arfa'nın peşinde koşuyor.

Bize gelelim, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Trabzonspor'un çöpüne bir de bonservis vermeye kalkıyor bizimkiler. Gel de çıldırma bu ne rezillik.

Galatasaray tarafında Peygamber sabrı var.

Bakıyorsun Beşiktaş Etoo'nun peşinde koşuyor.

Fenerbahçe desen Ben Arfa'nın peşinde koşuyor.

Bize gelelim, sezon sonu sözleşmesi bitecek olan Trabzonspor'un çöpüne bir de bonservis vermeye kalkıyor bizimkiler. Gel de çıldırma bu ne rezillik.

isabetli bir düşünce olmuş

Bu transferin gerçekleşmesi sonucu yönetime sövmemem için bunun tek bir yolu var: o da bonservis yerine Selçuk'u vermek. Sadece bu durumda ses çıkarmam.

O da Ekici çok iyi olduğundan değil, maksat Selçuk'u yollamak. Hem kendisinden hem maaşından kurtulmak. Dönsün eski takımına 2 sene daha takılıp emekli olsun. Yoksa sözleşmesinin son gününe kadar bizde kalıp parasını tıkır tıkır alır.

4ae1297e7a602b9f276a0e7e44446cee.jpg
biz nerdeyiz bu dursun nerde

LG-LS980 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beyaz Futbol da "Trabzonspor ile olan iyi ilislikler bozulmasin diye görüsülüyor" diyorlar, merak ettim hangi iyi iliskiden bahsediyor bunlar.

Ben Fenerin bize daha yakin bir "dost" oldugunu düsünüyorum o hamsilere göre. En azindan Fenerlilerin götü basi ayri oynamiyor yüzüne apacik söylüyorlar seni sevmediklerini.

Sanirim burada bahsedilen iyi iliski Dursun ve Trabzon baskani arasinda olan arkadaslik iliskisi. Arkadasliklari zedelenmesin diye bizim Dursun Ekiciyi yazin bedava alacagina simdiden para verip almak istiyordur. Insallah olmaz bu transfer, bir aksilik bir pislik cikar insallah.

Üst Alt