Galatasaray, Mert Günok ile Anlaşmaya Çok Yakın! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Mert Günok ile Anlaşmaya Çok Yakın!

Beyinsizlerle munakasa etme diye bize gerekli oneride bulunmustun , biz de elden geldigince uyuyoruz reco ile buna

seni zorla hakettigin asagilamalara maruz birakmak istemiyorum sevgili ve sayin can kucuk

Kus beyninle (burada Besiktas sempatizanligina vurgu yapmiyorum beyninin kücüklügüne de vurmak istiyorum sadece bilgine) kelime oyunlari yapiyorsun güzel yani.

Reco ile Recep'i kast ediyorsan Recep den banane, herkes kimin ne oldugunu cok iyi biliyor zaten.

Kisiligi cikinti olmayan birisi sanirim

ts deplasmaninda kurtardigi penalti ile dikkat cekmisti

nasilsa yedek olacagi icin zarar vermez , cenk gidecekse biri gelecek illa

Serdar Kulbilge gördügüm en mal yerli kalecilerden birisi, bu adami övmek icin ya gerizekali olmak lazim ya da insanin futbol ile uzaktan yakindan alakasi olmamasi lazim.

Iki secenekten hangisini kendine daha iyi yakistiriyorsan onu secebilirsin.

Volkan sakatken Serdar 8-9 maç kalesini gole kapatmıştı.
Über bir performans sergiledi zamanında.
Volkan sakatlıktan döndü hop kaleye geçti.
Bence büyük bir hata yaptı febe.
Sonra Serdar'ı çeşitli anadolu kulüplerinde febeden 5 yerken gördük.
Hele o şikeli sezondaki maçı yokmu.
Serdar o sezon Volki'den kaleyi devralsa milli takım hatta yurt dışı büyük bir kulübe transferi olabilirdi.
Aziz kullandı attı kenara.
Sen belki o maçları seyretmedin ama Serdar'a yazık ettiler...

P9 Gscimbom Mobile

Sokun sokun, sanki fazlasıyla yokmuş gibi, kulübe sokabildiğinizce truva atı sokun.

Volkan sen , mert gunok gibi isimlerin oyle hasta fb li filan olduklarini zannetmiyorum

kac sene sneijder bizde oynadi , o 20 milyonu koymasaydik da aziz alsaydi , 5 sene bizde oynadi diye ajanimiz mi olacakti

gelip formanin hakkini versinler yeter

simdi sinan guler gitti fb ye , bizim klanimiz mi olur orda

bu arada

sinan kilic
sinan guler
sinan bolat
sinan gumus

hic biri sevilmeyen adamlar genelde

Muslera sakatlanırsa zaten güvenebileceğin Türk kaleci bulamazsın, sakatlanmasın diye dua etmekten baska çare yok. Onun dışında yılda max 6-7 maç oynayacak adam için fena tercih değil bence.

Üst Alt