Galatasaray Mohamed Salah İçin Gözünü Kararttı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Mohamed Salah İçin Gözünü Kararttı!

İstemem Bruma ve Amrabat gibi adamları kullanmalıyız.Bence pek bir fazlası yok.İlla kanat gelecekse Valencia gibi tecrübeli isterim.Zaten 3-5-2de bu mümkün değil.Hem Bek Hem Kanat oynayacak biri lazım.Bruma BJK maçında baya iyi kademe fln yaptı.Azcık eğitilse orayı otoban yapar ileri geri

Bu sene DK oynayacak.İyice tecrübelenir artık.Seneye Daha Fizikli,Aklı Başında Bir Bruma bizi 2-3 adım ileri götürür.

Salah müthis bir oyuncu. Yönetimi ayakta alkislarim bu adami alirlarsa.

Ancak Shaqiri icin nabiz yoklamakta fayda var diye düsünüyorum. Shaqiri benim icin baska.

Zaten oynamiyor, kabul edilebilir bir teklifle en azindan opsiyonla kiralayabiliriz diye düsünüyorum.

İsimlerden önce ne oynayacağımıza karar vermeliyiz.

Muhtemelen devre arasına kadar 3-5-2 de ısrarcı olacağız ki eldeki oyuncu havuzu için uygun gözüküyor gerçekten..

Eğer devre arasına kadar iyi gidersek planlama 3-5-2i üzerine olabilir ki bunun sonucunda sağlam stoper ve bek ihtiyacımız öncelikli olmalı diye düşünüyorum..Gerçi her ihtimalde gerekli ancak 4-2-3-1 düzeni için baya bir adam lazım ki devre arası takımı bu kadar değiştirmek mantıksız...

İsimlerden önce ne oynayacağımıza karar vermeliyiz.

Muhtemelen devre arasına kadar 3-5-2 de ısrarcı olacağız ki eldeki oyuncu havuzu için uygun gözüküyor gerçekten..

Eğer devre arasına kadar iyi gidersek planlama 3-5-2i üzerine olabilir ki bunun sonucunda sağlam stoper ve bek ihtiyacımız öncelikli olmalı diye düşünüyorum..Gerçi her ihtimalde gerekli ancak 4-2-3-1 düzeni için baya bir adam lazım ki devre arası takımı bu kadar değiştirmek mantıksız...

abi o zaman da dany-riera -amrabat gider...john terry ve coentrao müthiş olur.tolgay ali,hakan çalhanoğlu da alınırsa yeterli olur.

Salah-Kolarov-Astori gibi isimler geçiyor bu da gösteriyor ki daha transferde net bir mevki belli değil. İsimler iyi de biz ne oynayacağız önce ona karar vermek lazım. 4-2-3-1 ise Salah müthiş, 3-5-2 oynayacaksak Riera giderse Kolarov müthiş. Chedjou'ya teklifler var deniliyor onu gönderip yerine Astori'yi düşünmekte mantıklı ama ne olursa olsun yabancı kontenjanı bağlayacak eli kolu.

ben cok ümitliyim, Mancini zaten herkese Sans veriyiro, takimin ayni kisileri hep yormuyor, o gelmeden önce Drogba bir mac bile dinlenmemisti, o yüzden her hafta birisi yedek olur, problem olmaz.

ille de yerli olsun artık, hakan-tolgay-şener-tarık-toprak 30 eder muhtemelen daha ucuzuna alınabilirse bunlar 10 numara olur.

Yabancı kontenjanı yüzünden alınacağını sanmıyorum. Kadroda Muslera, Melo, Sneijder, Drogba garanti. Bruma'ya 12M bayıldık oynatamıyoruz.

Bence 1 yabancı sol bek + 3 yerli alınır. Önce Klarov v.s. ile sol bek sorununu çözeriz. Hakan Çalhanoğlu'nu zorlarız. Yedek bir yerli bek alınır. Üstüne bir de kanat alırsak o da yerli olur.

En az Salah kadar yetenekli Bruma var bizde ama oynatamadıktan sonra neye yarar.

Salah'a da mevcut kontenjanda yer açamayız.Transfer etmesi bile zor ama ettiğimizi varsayarak yorum yapıyorum tabi.

En doğru yorum bu olmuş. Bizim transferde önce düzeltmemiz gereken önemli sorunlar var. Baştan adam gibi yapılanmamız lazım ilk olarak. Yoksa kimi transfer edersek edelim arkasına teneke bağlayarak yollarız, bunun örnekleri de geçmişte mevcut.

En az Salah kadar yetenekli Bruma var bizde ama oynatamadıktan sonra neye yarar.

Salah'a da mevcut kontenjanda yer açamayız.Transfer etmesi bile zor ama ettiğimizi varsayarak yorum yapıyorum tabi.

O durumu şöyle çözecekler, Ligde oynarken kritik maçlar hariç savunma hattını yerlilerle oluşturacaklar. Bu yüzden serdar Aziz isteniyor. Başkanın geçenlerde Mancini bizden genç yerli potansiyeli olan oyuncular istedi açıklaması bu yüzden. Defans yerli, (Muslera hariç) Ofans yabancılardan oluşacak. 6 yabancının 5'i hazır. Bir de Salah eklenirse kadromuza ofans hattımız epeyi kuvvetli olur. Burada sorulması gereken soru şu, Basel UEFA'a gitti. Salah alınırsa ŞL'de oynayabilir mi.

Üst Alt