Galatasaray, Ndiaye'yi Kiraladı İddiası! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Ndiaye'yi Kiraladı İddiası!

Yaşın kaç senin Hüseyin? Yazdıklarına bakacak olursam baya genç bir kardeşimiz olmalısın. Baya ergen yapın var yanlış anlamada. Bu tür cümleleri anaokulundan bilemedim lise İlk yıllarında olan genç delikanlı kardeşlerimiz yazıyor genelikle.

Neyse.... keyfini çıkart bu çılgın dönemin.
Yaşım 14.

Oldukça olgun olduğumu düşünüyorum.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu duyum pek çok farklı kanaldan sosyal medyaya yayılmaya başladı.Gerçek bir kaç güne belli olur.Menajerler piyasa arttırıyorda olabilir.

Yaşım 14.

Oldukça olgun olduğumu düşünüyorum.

Daha oldum bittiye getirme.

Yaşın ciddiden 14 ise ki öyle gibi yansıyor zaten daha çok uzun yolun var önünde.

Neyse... İlerde ne demek istediğimi belki anlarsın. Hayatında ve gelişiminde başarılar dilerim sana tüm kalbimle.

Daha oldum bittiye getirme.

Yaşın ciddiden 14 ise ki öyle gibi yansıyor zaten daha çok uzun yolun var önünde.

Neyse... İlerde ne demek istediğimi belki anlarsın. Hayatında ve gelişiminde başarılar dilerim sana tüm kalbimle.
Yaşım tabii ki 14 yalan söylecek halim yok. Ama sen söylüyorsun gibi.

Yaşım tabii ki 14 yalan söylecek halim yok. Ama sen söylüyorsun gibi.

Hangi konuda yalan söylüyorum?

Burada kunlandığım isim doğru değil ama bunu daha evvel söylemiştim zaten. Yaşım doğru ki önemi yok yaşın bence okadar bu tür platformlarda.

Kendimle ilgili okadar çok bir şey söylemedim açıkçası burada. Ha geçen Mustafa Kaya renktaşımız mesleğimi sormuştu. Onuda söyledim sadece. Abartılacak bir meslek değil zaten.

Hangi konuda yalan söylüyorum?

Burada kunlandığım isim doğru değil ama bunu daha evvel söylemiştim zaten. Yaşım doğru ki önemi yok yaşın bence okadar bu tür platformlarda.

Kendimle ilgili okadar çok bir şey söylemedim açıkçası burada. Ha geçen Mustafa Kaya renktaşımız mesleğimi sormuştu. Onuda söyledim sadece. Abartılacak bir meslek değil zaten.
Her şeyin yalan zaten hacı. Buradaki düşüncelerin falan. İnsanlara hep ol aldığın biri gibi göstermeye çalışıyorsun kendini. Neyse, cevap vermede dizi izlemeye devam edeyim. Sana cevap vericem diye zart zurt durduruyorum.

Her şeyin yalan zaten hacı. Buradaki düşüncelerin falan. İnsanlara hep ol aldığın biri gibi göstermeye çalışıyorsun kendini. Neyse, cevap vermede dizi izlemeye devam edeyim. Sana cevap vericem diye zart zurt durduruyorum.

İlginç... neyse dizini izlemeye devam et.
İftiralar ile uğraşacak motivasyonum yok zaten.

Hele senden geliyorsa hiç uğraşacak vaktim yok. Algı yönetmenliğin maalesef çok sayıf ama yaşında olan birisi için normal bence.

Kitap okumayı denemelisin. Olduğunu algılama sorununu çözecek az çok zamanla. Öneri tabiki sadece benimkisi.

İyi seyirler. Son mesajım olsun buda benim seninle ilgili.

İlginç... neyse dizini izlemeye devam et.
İftiralar ile uğraşacak motivasyonum yok zaten.

Hele senden geliyorsa hiç uğraşacak vaktim yok. Algı yönetmenliğin maalesef çok sayıf ama yaşında olan birisi için normal bence.

Kitap okumayı denemelisin. Olduğunu algılama sorununu çözecek az çok zamanla. Öneri tabiki sadece benimkisi.

İyi seyirler. Son mesajım olsun buda benim seninle ilgili.
Allah'tan cevap verme dedik 5 sayfa saçmalamışsın hacı. Neyse sen dönmene devam et milleti de rahatsız etme.

Gelmesini bende istiyorum ama burada bazı arkadaşlar yazdığı gibi oyunu soğutacak... tempoyu ayarlayacak adamda lazım bize.

Kagawa örneği mesela çok düştü. Mesela yani. Belhanda bunu yapacak kaliteye sahip aslında ama onun başka sorunları mevcut.

Fernando ndiaye
Kagawa

Örneği müthiş olurdu.

Gelmesini bende istiyorum ama burada bazı arkadaşlar yazdığı gibi oyunu soğutacak... tempoyu ayarlayacak adamda lazım bize.

Kagawa örneği mesela çok düştü. Mesela yani. Belhanda bunu yapacak kaliteye sahip aslında ama onun başka sorunları mevcut.

Fernando ndiaye
Kagawa

Örneği müthiş olurdu.
Adas senin futbol bilgine saygiliyim ve begenirim + almansin

Sana birsey soracagim

Rdasim Fernando... sakatlandiktan sonra su forumda .... gibi degil katilirmisin?

SM-N910F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Fernando ndiaye
Kagawa

Örneği müthiş olurdu.
Islandım

Bazı özellikleri bakımından defoları olduğu doğrudur, bunu ben de hep söylüyorum; mevki olarak arada kalmış bir futbolcu. Ancak o defoları olmasa zaten ne işi vardı Osmanlısporda, hatta bizim ligde?. Nasıl bir futbolcu olduğu belli, takım formatına uyacağına ve beraber oynayacağı diğer futbolcularla birlikte zincirin faydalı bir halkası olacağına inanıyorsan transfer edersin, değilse tercih etmezsin ki Hoca kendisini ısrarla istediğine göre bir şekilde alınacaktır...

Yalnız şahsi görüşüm; Ndiaye eğer takıma katılacaksa, geçen sezon Tudor' un oynattığı ''8, hatta daha çok İki 6 numaradan biri'' gibi değil de 9.5 numara olarak görevlendirilmesinin daha uygun olacağı yönündedir; yarı orta saha-yarı forvet gibi yani. Orta sahaya dinamizm katacağı kesin olsa da ideal bir '8' olmaz Ndiaye' den, belirgin özelliği olan driplingden çok, defolu gördüğüm çevre kontrolü ve hızlı pas yeteneği gerektiren bir mevkidir orası...

Ndiaye gelirse, birde orjinal 8 numara alınmasını elzem görürüm ki forvet hattı için Gomis' e partner mahiyetinde biri alınmasa da olur o durumda. Her daim baskılı futbolu tercih eden Terim için, Gomis ve arkasında Ndiaye biçilmiş kaftandır. Bakalım Hoca da benim gibi mi düşünüyor, merakla takip edeceğim bir husus?...
Hürmetler

Üst Alt