Galatasaray, PFDK'ya Sevk Edildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, PFDK'ya Sevk Edildi!

54d27beaa27b4b2693e84df0a9072120.jpg

Türkiye Futbol Federasyonu Hukuk Müşavirliği, Galatasaray'ı Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'na sevk etti.

TFF'den yapılan açıklamada, Galatasaray'ın Spor Toto Süper Lig'de deplasmanda Adanaspor ile oynadığı maçtaki saha olayları nedeniyle PFDK'ya sevk edildiği belirtildi.

ulan bunlar TFF'yi bize kestiği cezalarla mı döndürüyor.. gün geçmiyor ki PFDK'ya sevkedilmeyelim..

Verin saha kapatmada verin alışıksınız zaten böyle saçma bir düzen Dünya'nın neresinde var ?

Kulübe destek olmak için adam kombine alacak, yetmeyecek passolige para verip kart çıkaracak, yine yetmeyecek zorla aldığınız yıllık haracı da verecek ve o adama sen diyeceksin ki maça giremeyeceksin kardeşim senin hakkın yok takımının taraftarları deplasmanda olay çıkarttı.

Passolig ise ayrı bir komedi zaten içeride oynadığımız Antalya maçına büyük bir çoşkuyla gittim gitmez olaydım. Kafa dağıtmak için Pazar günü maça gidiyoruz ama sinir stres sahibi olarak geri dönüyoruz. En az 10-15 maça gittiğim passolig kartımı cihazlar okumadı (Tek ben değildim benim gibi yüzlerce insanın kartını okumadı) ve maçın ilk yarısını tek geçişlik kart almak için sırada beklediğim için kaçırdım ikinci yarı maça girebildim rezillik. Ben passolig için para veriyorum, bilet almak için yine para veriyorum ve parasını verip aldığım hizmeti bile kullanamıyorum ABV

Son düzenleme:
Hala kimsenin sesi cikmayacak bi kulüpten?

- Sezon basindan beri en az 3 ofsayt golü yedik, hemen aklima gelen Antalya ve Trabzon maci
- Verilmeyen net penaltilar var, hemen yine Trabzon maci örnek olur
- PFDK'ya sevketmeler var bi halt olmadan
- Rakiplere hakemler ve PFDK'dan gösterilen tolerans var

Nazifoglu ciksin daha hala ötsün BayazTV'de..

Konusun arkadas, hangi saha olaylari lan?

Bu olayin sebebi madeni paralar. Son donemde madeni paraya olan kontrol azaldi , ve surekli stadyumda ve salonda madeni para yagmuru var

tabi tv ye yansimiyor yapisi ve boyutu sebebiyle ama tribunde cok net goruluyor , hem basket hem futbolda oyun alanina atiliyor ,cok buyuk olasilikla temsilci bunu yazmistir

Bu olayin sebebi madeni paralar. Son donemde madeni paraya olan kontrol azaldi , ve surekli stadyumda ve salonda madeni para yagmuru var

tabi tv ye yansimiyor yapisi ve boyutu sebebiyle ama tribunde cok net goruluyor , hem basket hem futbolda oyun alanina atiliyor ,cok buyuk olasilikla temsilci bunu yazmistir

Ya bu isleri gececeksin bir kere. Normalmis gibi yorumlamayacaksin.

Besiktas derbisinde sahaya paralara atilmadi mi? Varmiydi buna uygulanan ceza? Sanki adalet varmis gibi cok normal karsilamissin daha isin rengi belli olmadan.

Son düzenleme:
Ya bu isleri gececeksin bir kere. Normalmis gibi yorumlamayacaksin.

Besiktas derbisinde sahaya paralara atilmadi mi? Varmiydi buna uygulanan ceza? Sanki adalet varmis gibi cok normal karsilamissin daha isin rengi belli olmadan.

Bilmiyorum , ben sevk sebebini soyledim ,adalet var miydi yok muydu gibi bir yorum yapmadim.

2- BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü'nün 24.09.2016 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş.- GALATASARAY A.Ş. A.Ş. Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

2- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 24.09.2016 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Bilmiyorum , ben sevk sebebini soyledim ,adalet var miydi yok muydu gibi bir yorum yapmadim.

2- BEŞİKTAŞ A.Ş. Kulübü'nün 24.09.2016 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş.- GALATASARAY A.Ş. A.Ş. Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasındaki "saha olayları" nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 52. maddesi uyarınca PFDK'ya sevkine karar verilmiştir.

2- BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, 24.09.2016 tarihinde oynanan BEŞİKTAŞ A.Ş. - GALATASARAY A.Ş. Spor Toto Süper Lig Turgay Şeren Sezonu müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu saha olayları nedeniyle takdiren 15.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Ozm TFF konusunda lafimi geri aliyorum. Ama daha isin rengi belli olmadan dogal birseymis gibi yorumlaman yine de yanlis.

Ben isin rengini ,olayin adalet boyutunu yorumlamadim . Yazdigim her iki spor alaninin icra edildigi yerlerde cok fazla madeni para atildigiydi , salona gidenler de dikkat etmistir orada daha da belirgin bu olay

hatta orasi euroleague organizasyonu oldugu icin bir adalet mevzusu da konu edilemez ... bu sahaya madeni para isi eger hedefini bir gun bulursa sahayi kapatirlar , bu olay ozelinde biz de muhtemelen para cezasi aliriz

Üst Alt