Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Resmi YouTube Kanalı | Abone Olunuz!

abone sayısı elbette önemli ama ne yazık ki içerikler berbat.. Bundesliga'nın herhangi bir takımının Youtube hesabı bizimkinden çok ama çok daha iyi..

Elbette abone olduk ama insanların keyif alacağı şeyler yapılmalı. Hiç bir fikriniz yoksa gidin bakın Bundesliga takımlarının hesaplarına bakın. En basitinden Werder Bremen'in hesabı. Bizim gibi potansiyeli çok yüksek takımın bunun bile ötesine geçmesi lazım.

Antrenmanda challangelar yapın da izleyelim.

sadece onlar değil ki.. Her hafta bir veya iki oyuncunun bir gününü vlog şeklinde yapabiliriz. Eski veya güncel oyuncular fark etmez, en iyi 11'leri,unutamadıkları maçlar,goller vs. biçiminde 10 dakika civarında bir şey yapılabilir.

Maç öyküsü yapılmalı mutlaka. 2 oyuncunun birbirlerine ilginç sorular sorup cevaplaması olabilir.. Bunlar daha çok uzatılabilir..

Taraftara abone olun denmesi güzel ama sen o taraftarı içeriklerle donatman lazım. 14Bin kişinin abone olduğu Göztepe bile bizden kat kat iyi kullanıyor Youtube hesabını. Düşünün artık. Bu kadar geride kalmamalı bizim takım.

Bu arada eleştirim sadece youtube ile sınırlı değil.. Twitter'da da çok gerideyiz.. Sözde dünya kulübüyüz ama sadece İngilizce dilinde hesabımız var, onda da eskisi kadar aktif değiliz. 4-5 sene Japonca hesap açtık ama 6-7 ay sonra kapattık. Nagatomo geldiği gün tekrar aktif hale getirmemiz lazımdı. Fransızca hesap açmamız mutlaka gerekiyor..

Sosyal medyayı en çok kullanan 5 ülke içindeyiz ama ne yazık ki ülkenin en büyük kulübü bu konuda çok geride.. Ben bunu dert ediniyorum ama yönetim dert etmiyor demek ki.. Diagne transferini bile doğru düzgün açıklayamadılar. İnsan transfer açlığında olduğundan pek tepki gelmedi..

Başakşehir'in bile bizden iyi sosyal medyayı kullanması benim zoruma gidiyor.. Yönetim gerekirse biraz parayı kıracak bu işe el atacak. Üstelik öyle aşırı gideri olan bir şey değil.

Yeni nesil futbola bizim kadar ilgili değil bence. Hepsi bu sosyal medya fenomenlerinin peşinde koşuyor. Sokakta top oynayarak değil de elinde telefon bilgisayar büyüyen nesil bu. Beni şaşırtmıyor. 2005 sonrası akıllı telefon nesli çok kötü geliyor.

Bu şikeciler gene yumurta hesap doldurmuştur ;)

Aynen şöyle de bir durum var Fenerbahçe'nin 600 küsür bin takipçisinin çoğu çoluk çocuk karı kız falan filandır tamam onları aşağılamak için söylemiyorum ama demek istediğim futboldan anlamayan kuru kalabalık. O şekilde 600 bin takipçim olacağına etkin, sorumlu ve aktif 100 bin takipçim olsun daha iyi.

Diğer taraftan Galatasaray taraftarı bilinçli, ateşli, fanatik ve duyarlı taraftardır. Çok yakın tanıdığım zengin fenerli arkadaşlarım son 5 yıldır bir tane bile Fener forması almış değil. Diğer taraftan inşaatta çalışan Galatasaraylı bir taraftar, yellowfriday'de yırtık giysi ve ayakkabılarıyla gs store'da bir şeyler almaya gelmişti. Bizi bu inanç ve taraftar topluluğu şampiyon yapacak işte Aradaki fark burada.

Aynen şöyle de bir durum var Fenerbahçe'nin 600 küsür bin takipçisinin çoğu çoluk çocuk karı kız falan filandır tamam onları aşağılamak için söylemiyorum ama demek istediğim futboldan anlamayan kuru kalabalık. O şekilde 600 bin takipçim olacağına etkin, sorumlu ve aktif 100 bin takipçim olsun daha iyi.

Diğer taraftan Galatasaray taraftarı bilinçli, ateşli, fanatik ve duyarlı taraftardır. Çok yakın tanıdığım zengin fenerli arkadaşlarım son 5 yıldır bir tane bile Fener forması almış değil. Diğer taraftan inşaatta çalışan Galatasaraylı bir taraftar, yellowfriday'de yırtık giysi ve ayakkabılarıyla gs store'da bir şeyler almaya gelmişti. Bizi bu inanç ve taraftar topluluğu şampiyon yapacak işte Aradaki fark burada.
Katılıyorum. Her sene sektirmeden muhakkak yeni sezon forması alırım. Ayrıca aldığımız yan ürünler hariç tabii ! Ayrıca bizim taraftar takımına gönülden bağlıdır. Hali vakti yerinde olmayan kardeşlerimiz bile gidip muhakkak orijinal bir ürün alır.Gördüm bir kaç defa!

Üst Alt