Galatasaray, Selçuk İnan'ın Sözleşmesini Uzatacak! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Selçuk İnan'ın Sözleşmesini Uzatacak!

Doğru haber değildir umarım. Doğru ise Dursun ve yönetimi yüzünden; Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine yatan çok taraftar çıkacaktır.

Gerek kişiliği, gerek ortaya koyduğu mücadele, gerekse geçmiş yıllardaki hizmetleri nedeniyle takımdaki herkesten ayrı bir yere konan Selçuk İnan, yönetimin bu jestine, “Benim için paranın önemi yok. Siz hangi şartları uygun görürseniz benim kabulümdür” karşılığını verdi.

Bu yazıyı babası yazmış olsa bu kadar olmazdı.

çinliler kankasından kurtulmanın yollarını ararken biz sözleşme uzatıyoruz adamlar burakı transfer ettiren menajeri sorguluyormuş :) demek ki kadromuz yeterli tantanası gene başlıyacak tahmin ettiğim gibi :)

Maaşında sağlam bir indirim yapacaksa olabilir. Zaten 2019'a kadar sözleşmesi var ve o tarihe kadar kalacak. Ha 2019, ha 2020. 1 sene uzaması sorun değil. Yeter ki maaşında güzel bir indirim yapsın.

Selçuk kalabilir sıkıntı yok ama melo tarzı canavar bir orta saha lazım bana kalsa selçuk yerine birlo oynasın daha klas

Yaşlandıkça ücretinde artışa da gider bizimkiler mis gibi olur.

Ulan bir yıllık maaşını bana verseler bir ömür faiziyle geçinirim.

Üst Alt