Galatasaray Sercan için resmi teklifini sundu - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Sercan için resmi teklifini sundu

Cevap: Galatasaray Sercan için resmi teklifini sundu

bursa başkanı pişman heralde 2 önçe satmdı sercanı diye 8-9m ler konuşuluodu o zman 3 büyükte talipti devre arası 5 e razı olup satıolardı csk a

Sercan a 5 m euroya kadar verilir.Kesinlikle alınmalı yetenekli hızlı.Eksileri mental yonu ama yetenegi eksilerini baya golgeliyor.Bizde cok başarılı olur alırsak.Benim dusunce boyle.

kendisini ve oyun tarzını sevmiyorum ama gsa yararlı olabilir.yerli forvete ihtiyacımız var

Ya arkadaşlar bizim Sercan'a gerçekten ihtiyacımız var mı?

SERCAN’A GEREK VAR MI | Spor Anketleri

Elmander'i almışken aynı tip oyuncular neredeyse. Atmaktan çok attıran ve fiziği güçlü oyuncular.. Boşuna bu paraları vermeye gerek yok kanısındayım. Türk ve genç ama her Türkü ve genci almak zorunda değiliz..

Niye her zaman olmus futbolcu istiyor bizim taraftar.. Hep bu yüzden kaybediyoruz.. Al sana Sercan, mis gibi gelismeye açik bir futbolcu.. Bir sene son vuruslarini gelistirir, ikinci sene pozisyon alma kabiliyetini arttirir, üç sene sonra elinde genç, yerli bir forvetin olur..

Olabilir ama sizin yazdığınız hakkatten komik.Adam basını kullansa kendi hakkında sürekli olumsuz yönde haber ne diye yaptırsın ki.Mantığı yok ki hakkaten komik.

Sen hak versen gorusumu degistiririm zaten sacmalamisim diye.

Butun medyayi kontrol eden birisi demedim. Bizde oynadigi zaman da elestiren olacak ama konu bu zibidi olacak her zaman.

Yerel basin Sercan'in karakterini iyi biliyor, ya da karaktersizligini. IStanbul basininin bir kesimi ise devamli transfer haberleri uretiyor,gundemde tutuyor, tatile gittigi yerde yok jetskiye binmis avrupaya gitmek istiyor falan diye haberler yapiyor. Bunu goremiyorsan gulmen normal. Balondur kendisi.

Şimdi "İçime Sinmedi" dicem yanlış anlaşılcak. Tamam yeteneklidir, gelişmeye açıktır, gençtir herkesin görüşünede saygı duyarım fakat bu adamın bende bi antipatisi var oldum olası içime sinmedi bu eleman

Not: Kimse aman beğenmediği adama bak gelmesin falan demiyorum ama bu adamı hiç sevemedim nedense..

Adam Bursa'dan İstanbul alemlerine akmaya çalışıyor. Yetenekli bir oyuncu olduğu tartışılmaz ama gelirse ve takım da iyi gitmezse özel hayatı ile çok tartışılır. Arda'nın başına gelenlerin belki de daha fazlası başına gelir. o zaman fayda alabilir miyiz bilemiyorum.

Daha ne istiyoruz anlamadım . Kesinlikle alınmalı gerek kanat gerek forvet olarak bize yarar sağlar . Ahh biraz da adam olsa ...

Üst Alt