Galatasaray, Sidiki Maiga'dan Vazgeçti! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Sidiki Maiga'dan Vazgeçti!

yav çok büyük rezillik. topçuyu ister alır ister almazsın ama tamamen birilerinin cebi dolmayacak diye işlerine gelmediği için olmamış belli ki.

ha çok dar bütçe vardı falan da yalan ona verilecek paranın 10 katını falan sadece ziraat kupası maçlarında 45'er dk oynayıp kenara gelecek bir adama gömecekler nasılsa.

Uğur Karakullukçu açık açık yazmış sıfırın yüzdesi sıfır olduğu için bedava oyuncular tercih edilmiyor diye.

Çok acayip insanlar yahu. Dursun, o mal kardeşi falan. İnsan yerin dibine girer.

Lan bu çok büyük rezillik öyle böyle değil bak. Karaktersiz herifler kaç para lan yatıracağın para he. Yıllık 500 bin dolar mı istedi o paraya ilk 11 oynayacak kimi bulacaksın, şunlara biri siktiri çeksin artık çok olmaya başladılar.

• gönderilmesinde menajerinin payı bulunmaktadır. oyuncu ile ilgili sorun yok. beklentileri karşıladı. fakat menajerinin istediği 1 milyon euro'yu vermek şu mali şartlarda pek mümkün değildi. parayı peşin olarak isteyen menajeri yüzünden olmadı diyelim. yönetimi pek suçlayamıyorum. menajeri ülke ülke gezip oyuncuyu pazarlayacak yer arıyor. bu yüzden ne porto ne de başka bir takımla anlaşabildi.
    yildiz.png
    yildiz.png
    yildiz.png
    yildiz.png
    (quakerboy - 29 aralık 2016 13:45)

[TD="class: ei"][/TD]
    [TD="class: ei"][/TD]
    [TD="class: but, bgcolor: #A80002, align: center"] P[/TD]
    [TD="class: but, bgcolor: #A80002, align: center"] B[/TD]

[TD="class: but, bgcolor: #A80002, align: center"][/TD]

Para istiyorda simdi mi belli oldu.. Ben bu tip haberlere hic inanmiyorum. Hele su quakerboy denen idiotu buraya tasiyan ergenler yatacak yeriniz yok sizin.

Adamin tutturdugu bi b.k yok, buraya tasiyip algi yaratiyorsunuz.

sizin yapacağınız işe de size de o olmayan beyninize de ayrı ayrı selam yolluyorum yönetici müsvetteleri. kulübü ahıra çevirdiniz

Üst Alt