Galatasaray Şike yaptı diyenlere - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Şike yaptı diyenlere

Cevap: Galatasaray Şike yaptı diyenlere

8-0 lık maçta çok kuvvetli olduğumuz doğru. Ama sezonun genelinde çok kuvvetliydik zaten. Kalli müthiş bir takım yaratmıştı. Trabzon karşısında Ali Sami Yen'de yaklaşık 60 dakika 9 kişi oynayıp son dakikada yediğimiz golle 1-1 berabere kalmıştık diye hatırlıyorum. Ayrıca Beşiktaş ile Kupa finalinde 9 kişi oynayıp 2-2 berabere kalmıştık. Fener'i Kadıköy'de 4-1 yendiğimiz sezondu aynı zamanda.

Fizik-kondüsyonumuzun bu kadar iyi olduğu bir sene hatırlamıyorum. İstanbul'da son 8 dakikasına 2-1 yenik girdiğimiz Bursa maçını 4-2 kazanmıştık. Bursa bayılmıştı maçın sonlarına doğru.

Kalli iyi çalıştırıyordu takımı, bence asıl mesele burada.

Alıntı...

bild416ng1ph7pl6vu0.jpg

İşte o zamanın manşeti!

demek ki fener de bize yatmış:)

A.G. 0-6 BJK maçında Şifo Mehmet orta sahaya yakın yerden kaleye şut çekmiş ve top tıngır mıngır yuvarlanarak Zalad ın koruduğu kaleye gol olmuştu. O zaman bu maçta da şike var!

Benim blogdan alıntı yapılmış.Ben açacaktım ancak reklam gibi olmasın diye paylaşmamıştım o zamanlar.Teşekkür ediyorum arkadaşa yayınladığı için.

Konuya dönecek olursak çok komik aslında.Bu skorları görüp hala Galatasaray'ın 8-0'a ihtiyacı vardı diyen spor yazarları(!)var.Biz şike yaptık ama sizin de Zalad olayı var diyen fenerbahceliler var...Yazık

Yanılıyorsam beni düzeltin, bu Denizli-Fenerbahçe maçının olduğu sezon Adnan Polat yönetime sezon sonuna doğru dahil olmuştu Galatasaray çok fazla maddi sıkıntı yaşıyordu, öyle değil mi?Hatta futbolcuların parasını aylardır ödememişti.Tıpkı geçen sezon olduğu gibi rakiplerimiz bizimle dalga geçiyorlardı ancak bu kez takımın aldığı başarısız sonuçlar değil parasızlığımız yüzünden.Ayrıca o sezon Galatasaray Fenerbahçe'nin maçlarında şike ve teşvik olduğu düşüncesiyle "Sarısıyla kırmızısıyla, alnımızın akıyla" sloganını şampiyonluk sloganına dönüştürmemiş miydi?Adnan Polat taraftardan ve Galatasaraylı iş adamlarından acil gerekli nakit sorununu çözmek için para kampanyası başlatmamış mıydı? Çok merak ediyorum bu kadar zorda olan , Florya'daki personelinin maaşını ödemeyen bir takım nasıl olup da teşvik verebilir, şike yapabilir?

Ve merak ediyorum, Denizli'de maçın durup 16 dk. uzamaya gitmesi hangi takımın yararına?Galatasaray'a o uzayan 16 dk. neden 16 yıl gibi geldi o zaman? Galatasaray ligde kalması Fenerbahçe'yi yenmesine bağlı olan Denizlili futbolcuları kendi futbolcularına ödeyemediği parayı vererek mi teşvik etti? Lütfen biri beni aydınlatsın.Galatasaray o maçta şikeyi ne için ve nasıl yapabilirdi?(Bu soruyu sorarken ciddiyim)

Yanılıyorsam beni düzeltin, bu Denizli-Fenerbahçe maçının olduğu sezon Adnan Polat yönetime sezon sonuna doğru dahil olmuştu Galatasaray çok fazla maddi sıkıntı yaşıyordu, öyle değil mi?Hatta futbolcuların parasını aylardır ödememişti.Tıpkı geçen sezon olduğu gibi rakiplerimiz bizimle dalga geçiyorlardı, parasızlığımız yüzünden.Ayrıca o sezon Galatasaray Fenerbahçe'nin maçlarında şike ve teşvik olduğu düşüncesiyle "Sarısıyla kırmızısıyla, alnımızın akıyla" sloganını şampiyonluk sloganına dönüştürmemiş miydi?Adnan Polat taraftardan ve Galatasaraylı iş adamlarından acil gerekli nakit sorununu çözmek için para kampanyası başlatmamış mıydı? Çok merak ediyorum bu kadar zorda olan , Florya'daki personelinin maaşını ödemeyen bir takım nasıl olup da teşvik verebilir, şike yapabilir?

Ve merak ediyorum, Denizli'de maçın durup 16 dk. uzamaya gitmesi hangi takımın yararına?Galatasaray'a o uzayan 16 dk. neden 16 yıl gibi geldi o zaman? Galatasaray ligde kalması Fenerbahçe'yi yenmesine bağlı olan Denizlili futbolcuları kendi futbolcularına ödeyemediği parayı vererek mi teşvik etti? Lütfen biri beni aydınlatsın.Galatasaray o maçta şikeyi ne için ve nasıl yapabilirdi?(Bu soruyu sorarken ciddiyim)

Çok doğru şeyler yazmışsın tebrikler.Onların olayı çekememezlik.Olayda bizim adımızın geçmemesi zorlarına gidiyor olsa gerek.

Çok doğru şeyler yazmışsın tebrikler.Onların olayı çekememezlik.Olayda bizim adımızın geçmemesi zorlarına gidiyor olsa gerek.

Teşekkür ederim.Ama bir zamanlar bir deli kuyuya taş atmış şimdi balık hafızalı akıllılar bu taşı çıkarmaya uğraşıyor.En azından henüz kaybetmediğim beyin hücrelerim sayesinde bu kadarını hatırlayabildim.:D

ama felkampın kurdugu takımlarda sürekli hucum yapan 10 kişi bile saldırandı......

Üst Alt