Galatasaray-Sivas Maçına Kombine Devir Ediyorum (Ücretsiz) - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray-Sivas Maçına Kombine Devir Ediyorum (Ücretsiz)

Tamam beyler vurmayın öldüm. Şöyle ki passolig varken hiç maça gitme niyetim yoktu, sonra şehir dışından eniştem geldi kendisi Fenerbahçeli gel beni maça götür dedi illa kıramadım nihayetinde oraya gitmişken oradan almak durumunda kaldım bu da böyle bir anımdır.

Yeni kart çıkartmak bu kadar zor olmamalı. Birde neden logosuz çıkarmadın? Her yere Girerdin

#yuvanadönselçuk

.

18a1cef1af2008eff191c3af3b624911.jpg

İlla bir sahil bulup GSC mi yazalım ulan ne istiyorsunuz neee! Evet yıllardır sakladığım bu sır gibi gerçeği salak gibi ilk fırsatta ifade ettim maalesef beni yakaladınız sevgili gönül dostları, ne deseniz haklısınız.

Arkadaş Fener pasolig nedir küfür eder gibi değiştirmek bu kadar mı zor , buradaki arkadaşlarımın yüzde 90 ını abartısız kessen Fener pasolig aldıramaz. Ayıp ya .
Bu arada bileti veren arkadaşa teşekkür ederim işte duyarlılık budur.

Vay arkadaş ne olay ettiniz ya gerçekten benim için önemsiz detaylar. Valla kusura bakmayın arkadaşlar kimseye bir şey ispat etme ihtiyacım yok güldük eğlendik ama o kadar eğer arkadaş için problem ise başka birine devredebiliriz problem değil eğer bu mümkün ise.

Üst Alt