Galatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru

Cevap: Galatasaray Spor Kulübü'nden Duyuru

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Adnan Öztürk, ”(Aziz Yıldırım’ın) Havuzla ilgili mesajı herhalde bize değildi. Biz havuzdan çıkar, denize gireriz. Bizim için problem değil” dedi.

Yani Adnan Başgan demiş ki: "Onlar havuzdan çıkmakla bizi değil, anca Anadolu kulüplerini tehdit edebilirler. "

Heh tamamdır. Anladım.

A.Öztürk'ün açıklamasını bulamadım zaten konu linki taşınmış sanırım. Onu okurken bizim resmi açıklamaya devam ettim.

Havuç kim la sizde ciddiye alıyorsunuz. Tipine osurdumunun.

Heh tamamdır. Anladım.

A.Öztürk'ün açıklamasını bulamadım zaten konu linki taşınmış sanırım. Onu okurken bizim resmi açıklamaya devam ettim.

Havuç kim la sizde ciddiye alıyorsunuz. Tipine osurdumunun.

Abi işte burası insanı deli ediyor. Televizyona çıktı diye kendini bi şey sanan 5 para etmez adamlar laf ediyor bize.

Neyse, Adnan başgan iyi acıtmış. :sgr:

Abi işte burası insanı deli ediyor. Televizyona çıktı diye kendini bi şey sanan 5 para etmez adamlar laf ediyor bize.

Neyse, Adnan başgan iyi acıtmış. :sgr:

Televizyona çıkmamış 5'i bırak 3 para etmez adamlar da laf atıyor bize. Hatta sıkça girilen bir siteleri de vardır. Bizimkilerde sıksık giriyor oraya. Öyle herkesin lafını taşımasak iyi ederiz. Bitmez çünkü. Alenice her programda laf çakan Çavuş hırbosu da var var oğlu var yani.

oh be sonunda kısa öz kapak tadında bir açıklama

iddialara cevap veremediler diyen ezik fenerliler açıklamayı bin defa okurlarsa aradıkları her cevabı bulacaktır :coffee:

turuncu fenerli diziden bjkli kalmış aklınızda.

bu şbliler gerçekten özel insanlar özel seçilmiş insanlar :D

nerde çürük çarık saçma salak adam varsa şbli

taraftar olarak yazsaydik bu kadar sert olmazdi herhalde resmen sikeci demisiz ve sen adam degilsiniz bizim icin bundan sonra denmis

Senin için ne yapsak az Galatasarayım...Her açıklamanla farkını ortaya koyuyorsun.Gururumuzsun:tiphat:

---------

" kontrolünü tamamen yitirmiş bu zatı "

" güvenilirliğini bütünüyle kaybetmiş bir yöneticinin "

:005:

Kısacası bizim başkan demişki ;

o%C4%9Flum-bak-git_267331.jpg

FURKANKIZILAY ‏@FURKANKIZILAY

Havuzdan cikip denize gireriz diyenler mayo alcak paraniz varmi yoksa onuda devletmi alsin ?

Havuca da dokunmuş fena.

Hıyarlarla, havuçlarla, ŞİKECİ zatlarla muhattab olmuyoruz. :)

Bugünden sonra şikecilerin resmi yayın organları gazete ve kanallar tarafından iftiralar, karalamalar, edepsizlikler 4-5 kat artacaktır. Lütfen serinkanlı olup "o zatlara" itibar etmeyiniz. :) Delisiyle, edepsiziyle uğraşıp moral bozmaya değmez, odaklanmamız gereken tonla mesele, başarılar var önümüzde.

2Pac´in Hit Em Up´in dan sonra bu kadar Agir, insani yerin dibine koyan bir Diss görmemistim :))..Helal Olsun ..Beter olsunlar

Üst Alt