Galatasaray, Tam 16 İsimle Anlaştı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Tam 16 İsimle Anlaştı!

M.Özbek ve Cenk Ergün denen 2 hıyar ağası ve başlarında Dursun Özbek denen palyaço koskoca Galatasaray'ın geleceğini belirliyor...

taraftar protestosundan bukadar korkup bunca yalan haber yaptıran bi yönetim daha gelmemiştir. insanları baya baya kendileri gibi salak sanıyorlar

taraftar protestosundan bukadar korkup bunca yalan haber yaptıran bi yönetim daha gelmemiştir. insanları baya baya kendileri gibi salak sanıyorlar

Az kaldı.Çıktıkları yere geri girecekler.Sabır taştı taşacak.Kongre zamanıda gördük ki bir halt olacağı yok.Taraftar daha da birlik olursa bunlara karşı dayak yiyerek gidecekler.En azından öyle olmasını umuyorum. :)

Oyuncuları tanımıyorum neredeyse ama oynadıkları takımı düşünürsek alabileceğimiz potansiyel barındırıyorlar yani en azından gerçekçi gözüküyor oyuncuları da hoca biliyordur haliyle. Artık zaten buna yönelmemiz gerektiği kanaatindeyim ben de bir iki tane büyük liglerin kafa takımlarından isim alabilsek illa ismi olması gerekmiyor o takımların barındırması yeter, geri kalanını böyle Avrupa'nın B ve C klasmanı takımlarından almamız gerek tabii bu oyuncuları alırken onlara göre sözleşmeler ve fiyatlar vermemiz gerekiyor. Dünyaları vereceksek gerek yok 30 yaşında bile olsa kendini ispatlamış isimlere verilmesi taraftarıyım.

Eğer ki Tudor ile devam edeceksek, o zaman 3-4-2-1 e göre oyuncu almalıyız.

Defansın ortasına bir lider şart. Serdar iyileşirse bence banko oynar.

Ahmet soru işareti. O yüzden 2 defans kesin lazım.

Sağ bek/Sağ Açık Lichtsteiner gibi
Sol bek/Sol Açık Asamoah gibi

Önlibero lazım en az 2 tane.

Forvet zaten kesin lazım.

Gidecek olanlar fazla.

Bunların hepsini M. Özbek mi yapacak?

Transfer Nöbeti açın artık.

6 ay kontratın bitime bir oyuncu ile anlaşaabilirsiniz

Gesendet von meinem Nexus 6P mit Tapatalk

Evgen Khacheridi - Dinamo Kiev
Bruno Ecuele Manga - Cardiff City
Godfrey Oboabona - Çaykur Rizespor
Charlie Taylor - Leeds United
Jan Kirchhoff - Sunderland
Jason Lowe - Blackburn Rovers
Josip Radosevic - Salzburg
Junior Hoilett - Cardiff City
Gheorghe Grozav - Terek Grozny
Matthias Ostrzolek - Hamburg
Luciano Balbi - Real Valladolid
Martin Kelly - Crystal Palace
Kiko Femenía - Alaves
Mattias Johansson - AZ Alkmaar
Haris Seferovic - Eintracht Frankfurt
Ibrahima Balde - Reims

mümkündür

Aysal ontivero vs... gibi yaşı çok küçük potansiyeli olan adamları yasaklı zamanda aldı diye denilmedik laf bırakılmadı.

Dursun ve ailesi Galatasaray'a 1.5 yıldır tecavüz ediyor herkes şakşakçısı olmuş ibrikçilik yapıyor bu aileye.

Galatasaray diye bir şey kalmamıştır artık.

Bunun en büyük sorumlusu da ses çıkarmayan koyun yani sorgulamayan taraftardır.

Üst Alt