galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray taraftarına saldıran konyasporlular

Profil fotoğrafından anladığım kadarıyla kendini müslüman olarak gören biri. Türkiye'de çok var böyle müslüman diye geçinen insanlar. Kendini müslüman olarak gören birinde bir kere Allah korkusu olacak. Böylelerin derdi sadece gösteriş yapmak. Kuran'a göre gösteriş yapmak günah ama bunu bilmezlerki.

Dünya'da sözde müslümanlığın en fazla olduğu ülkeler Suudi Arabistan ve Türkiye'dir sanırım.

Profil fotoğrafından anladığım kadarıyla kendini müslüman olarak gören biri. Türkiye'de çok var böyle müslüman diye geçinen insanlar. Kendini müslüman olarak gören birinde bir kere Allah korkusu olacak. Böylelerin derdi sadece gösteriş yapmak. Kuran'a göre gösteriş yapmak günah ama bunu bilmezlerki.

Aynen öyle üstadım, İslamı doğru yaşamak ile bunların uzaktan yakından alakası yok. Çok yazık gerçekten, ama bu Türkiye'nin bir gerçeği.

Helal olsun!
vJZVgz.png

Olayın Konya gibi dünyanın en yobaz şehirlerinden birinde yaşanması beni şaşırtmadı açıkçası. Artık millet tuttuğu takımın formasıyla da gezemiyor, fazla söylenecek bir şey yok.

Connectez-vous sur Twitter

Müslümandır belki ama şu beğenilere bak. Bu olayı müslüman hristiyan olarak değerlendirmemek lazım. Şer*fsiz sapığın tekiymiş herif.

Bu arada link +18 bakmak istemeyenler için.

Dünya'da sözde müslümanlığın en fazla olduğu ülkeler Suudi Arabistan ve Türkiye'dir sanırım.
Hiç birimiz mükemmel değiliz herkes hata yapıyor yanlışlar yapıyor ama kul hakkı yemek çok büyük bir günahtır. Sen başkasına hangi hakla, hakkına tecavüz ediyorsun sen kimsin ulan. Git kendine zarar verer ama başkasına zarar vermek, hakkına tecavüz etmek mantıken bile çok ters geliyor inanmayan biri olsan bile. İnsanlardan son zamanlarda iyice nefret etmeye başladım.

Hiç birimiz mükemmel değiliz herkes hata yapıyor yanlışlar yapıyor ama kul hakkı yemek çok büyük bir günahtır. Sen başkasına hangi hakla, hakkına tecavüz ediyorsun sen kimsin ulan. Git kendine zarar verer ama başkasına zarar vermek, hakkına tecavüz etmek mantıken bile çok ters geliyor inanmayan biri olsan bile. İnsanlardan son zamanlarda iyice nefret etmeye başladım.

Yüzde yüz katılıyorum size hocam.

Bunlar gibi zihniyet yüzünden nefret ediyorum bu bataklıktan.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Arkadaş kinayeli olarak derdi de gülerdik "Konya'dan bir adam çıkmış oda döne döne ölmüş"

Bu hareketi tüm Konyalılara yormak ne denli doğru tabii de yapılan haysiyetsizlik bu kalibrede olunca hem üzülüyor hem utanıyor insan.Çocuk öğrenciyim diyor ordaki adam kepazesi elindekini çekiştirip tokat atıyor. Ne desen boş!
Kulüp ve taraftar olarak tepkiyi ve gerekli hassasiyeti çok iyi koyuyoruz lâkin.İyi ki Galatasaraylıyız.
Geçmiş olsun renktaşıma.

Üst Alt