Galatasaray Taraftarından Burak Yılmaz Çılgınlığı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Taraftarından Burak Yılmaz Çılgınlığı!

Kiralanma şansı varsa bu sezon için gelmesine razıyım. Kıçını kaldırmayan Podolski ve beklenilen performansı veremeyen Erenin yanında bir alternatif olur

Ama kesinlikle geri satın alınmaması lazım.

Edit: yokmuş

Son düzenleme:
M.Dembele yada F.Andone ikilisinden birini alsaydı bu yönetim kimse başka forvet istemezdi

Futbolcu bilgi dağarcığı çok dar olanlar anca Burak'ı ister, başka forvet yok sanki dünyada :)

1039668_620x410.jpg

içten içten gol kaçırdığında sövmeyi özledim. ruhsuz poldinin sahayı eli belinde dolaşmasına tercih ederim.

Böyle haberleri koymayın.Sonra sövünce sövdü oluyor.İnsanların sinirleri ile oynamayın.Gitsin çinde burak pilav yemeye devam etsin.Burdakileri fosil dedeler tüketiyor zaten. :atess:

Takım forvetsizlikten kırılırken bu embesilin dönmesini isteyen taraftar net geri zekalıdır. Umut'u geri istemenin sadece bir tık üstüdür fazlası değil.

Lakin mevcut yönetim böyle bir rezilliğe imza atabilir beklerim çokta yakışır kendilerine.

Seneye 32-33 yaşında olacak, geri dönmesini istemem ama Burak gittikten sonra forvetlerimizin Eren, Podolski olacağını bilseydim Çin' e gitsin de istemezdim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt