galatasaray taraftarının düşmanlarını dalga geçeceğim diye ünlü etmesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

galatasaray taraftarının düşmanlarını dalga geçeceğim diye ünlü etmesi

Default_Football_fans_in_yellow_and_red_scarves_throw_wood_on_1.jpg

Sosyal medyada son 10 yılda büyüyen yarım akıllı isimleri, hesapları gördükçe sinirlerimi zıplatan bir 'akıl tutulması' durumu. 'dalga geçmek' adı altında sürekli paylaşılan bu kişiler aldıkları etkileşimlerle büyük bir üne kavuştular ve potansiyel 'trol' isimlere örnek teşkil ettiler. her geçen gün ise sayıları artarak devam ediyor. 'ahlak' düzeyi düşük insanların hızlıca sahiplendiği bu etkileşim ateşine kamyonla odun atan tüm Galatasaraylımsılar tüm platformlarda bu geleneği sürdürmeye devam etmektedirler.

Yüksek etkileşim taraf olanı da olmayanı da çektiğinden herkes her şeyi yapabilir. Rakibin her algı oltasına balıklama atlamak ve bunu yaymak çok büyük sorun.
Demek istediğini anlamakla beraber; maalesef süreç şöyle işliyor:

Mesela fener aleyhine bir ofsayt kararı var diyelim ama karar doğru.
Bunlar ofsayt çizgisini veya adamları shoplayıp yüksek takipçili hesaplardan hakkımız yendi diye paylaşıyor.
Zaten hak yiyen taraf olmalarına rağmen, manyakça, tüm dünyanın bunlara düşman ve sürekli haklarının yendiğine inanan, şampiyon olamamaktan dolayı kafayı yemiş mal bir taraftar kitleleri olduğundan sen bunu alıntılayıp yanlış olduğunu söyleyip billur geçmezsen bu sefer bu mal taraftar kitlesi diyor ki:

"Bakın itiraz bile etmediler, onlar bile kabul etti hatalı karar olduğunu, demekki haklıyız"

Dolayısıyla meydanın boş bırakmamak adına mal olduklarını yüzlerine vurup billur geçmeye devam etmeliyiz.

Demek istediğini anlamakla beraber; maalesef süreç şöyle işliyor:

Mesela fener aleyhine bir ofsayt kararı var diyelim ama karar doğru.
Bunlar ofsayt çizgisini veya adamları shoplayıp yüksek takipçili hesaplardan hakkımız yendi diye paylaşıyor.
Zaten hak yiyen taraf olmalarına rağmen, manyakça, tüm dünyanın bunlara düşman ve sürekli haklarının yendiğine inanan, şampiyon olamamaktan dolayı kafayı yemiş mal bir taraftar kitleleri olduğundan sen bunu alıntılayıp yanlış olduğunu söyleyip billur geçmezsen bu sefer bu mal taraftar kitlesi diyor ki:

"Bakın itiraz bile etmediler, onlar bile kabul etti hatalı karar olduğunu, demekki haklıyız"

Dolayısıyla meydanın boş bırakmamak adına mal olduklarını yüzlerine vurup billur geçmeye devam etmeliyiz.
Bu akıl dışı işleri parlattıkça hiç bir şey daha iyiye gitmeyecek. Zaten zaman da bunu doğruluyor.

Bu akıl dışı işleri parlattıkça hiç bir şey daha iyiye gitmeyecek. Zaten zaman da bunu doğruluyor.
Katılmıyorum, mallıklarını ortaya çıkardıkça silinen tweet, gönderi dolu ortalık. IQ seviyesi yerlerdeki kitlenin iyice galeyana gelmemesi için oturma organına halk arasında ismiyle hitap etmeye devam etmeliyiz. Bu sırada X hesabın popülarite kazanmasından ziyade bunların kendilerini güçlü görmemesi lazım.

Katılmıyorum, mallıklarını ortaya çıkardıkça silinen tweet, gönderi dolu ortalık. IQ seviyesi yerlerdeki kitlenin iyice galeyana gelmemesi için oturma organına halk arasında ismiyle hitap etmeye devam etmeliyiz. Bu sırada X hesabın popülarite kazanmasından ziyade bunların kendilerini güçlü görmemesi lazım.
Berkan konuyu saptıra saptıra bağlamından kopardın. Sonlandırıyorum burada alıntılamayı.

Konunun amacı 1. mesajda yazıyor. Ünlü edilen toksik kişiler ve hesaplar.

Berkan konuyu saptıra saptıra bağlamından kopardın. Sonlandırıyorum burada alıntılamayı.

Konunun amacı 1. mesajda yazıyor. Ünlü edilen toksik kişiler ve hesaplar.
Bir şeyi saptırmadım. Amaç belli de o amaca hizmet edecek bir şey yaparkan sana daha fazla zarar verecek bir şey de yapıyorsun. Bahsettiğin toksik kişiler bunların haksızlığını hak gösterme peşinde. Sen bunlar popülarite kazanmasın diye görmezden gelirsen 3gr beyinleriyle algıda artık ne noktalara getirirler olayı.

Komşun arabanı çizmiş, bunun farkındasın ama sana diyorki hayır ben çizmedim zaten çizikti, al bu da bu tarihteki fotoğrafı; ama şu tarihteki foto diye gösterdiği aslında başka birisinin arabası. Yan dairedeki de diyorki hayır o çizmedi. Ama sen eminsini kanıtların var. Yan komşu popülarite kazanmasın veya olay büyümesin diye susacak mısın?

Sosyal medya yokken de TV vardı, Ömer Çavuşoğlu gibi tipler orada meşhur oldular. Bu tipler istedikten sonra illa ki bir yolunu buluyor.

Üst Alt