Galatasaray Tarihinin Yüzkaraları | Mustafa Sarp - Sayfa 38 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tarihinin Yüzkaraları | Mustafa Sarp

Cevap: Galatasaray tarihinin yüzkaraları | Mustafa Sarp

Ekmek yediğin kaba tükürmeyeceksin.Galatasaraya küfür etmeyeceksin.

Cevap: Galatasaray Tarihinin Yüzkaraları | Mustafa Sarp

Gecenin tek kötü olayı bu maldan gol yememiz oldu.

Adam safi zarar.

Bugün o duran top pozisyonunda içimden bu hırbo gol atmasın diye dua ediyodum, topa bakmadan sadece Zarb reisi izledim, herif gitti yine attı yaa.

Nasıl bi şans vardır bunda ya yine attı,maçın kötü tek yanıydı.

Cevap: #16 Mustafa Sarp

_________

Bu tip adamların futbolda yeri olamaz...

Mesele bize gol atması değil... Ben daha çok önceki küfür olayına taktım...

Hatırlarsanız caner Fb ye gittiğinde " Galatasaray gol attığında içimden sevinmek gelmiyordu, içim kan ağlıyordu" demişti...

Bazıları bunu normal karşılarken bazıları da saygı duyulması gerektiğini söylemişti...

Daha açıkçası bir oyuncu aldığı paraya ihanet edecek ve bu bazıları tarafından destek görecek...Ve biz buna futbol diyeceğiz...

golden önce kimse sarpi tutmamisdi herhalde bu yeteneksiz gol atamaz tutmaya degmez denmis

Eğer şerefsizin attığı gol galibiyet veya beraberlik golü olsaydı her türlü sevinme hareketini yapardı şerefsiz.

gerizekali kendince topu santraya goturup barosla elmanderin tam ortasina birakti, kendini ne zannediyorsa

lan bu şerefsiz bizdeyken zarar ziyandı bize. bizden gitti gittiği takımlardada zarar ziyan yine bize. bu kazma ekstra motivemi oluyor bize karşı

Üst Alt