Galatasaray, Tesislerini Florya'dan Kemerburgaz'a Taşıyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Tesislerini Florya'dan Kemerburgaz'a Taşıyor!

Istenirse biter. Simdi insaat teknolojisi çok gelişti. 3 ayda bina (prefabrik) biter. Sahaların hazırlanması bu sure içinde olur zaten.
Vallahi bizdeki bu kaplumbaga hizinda belediyecilik anlayisiyla kazmayi aralikta vururuz.
En iyi ihtima 2019un basidir ve biz seneye bugün orayi terketmis olmamiz gerekiyor. Cok zor isimiz gercekten cok zor. Kaba insaati bitmis otele 1 senede iki civi caktirmaktan aciz adamlar var basimizda bu isin sonu hali sahada antreman yapmaya dogru gider

real madrid'e özenmisler
1.jpg

real'de öyle bir sistem var. sahalar ayni yükseklikte degil. atiyorum, u14 en asagada kaliyor, u16 o sahadan biraz daha yüksek. a'takimda en yüksek sahada. Real Madrid City'de 10 tane saha var, 5 saka gibi resmen.
ciudad-real-madrid.jpg

Merak edenler, real madrid city icinden nadir resimlerden:
Real Madrid: Take a look inside Real Madrid's Valdebebas training facilities - AS.com
Sinema salonu olayi cok iyi maca cikmadan once o mac ile ilgili bir video izleteceksin her hafta ayri bir video olacak ama duygusal agirlikta gaz gaz gaz

Vallahi bizdeki bu kaplumbaga hizinda belediyecilik anlayisiyla kazmayi aralikta vururuz.
En iyi ihtima 2019un basidir ve biz seneye bugün orayi terketmis olmamiz gerekiyor. Cok zor isimiz gercekten cok zor. Kaba insaati bitmis otele 1 senede iki civi caktirmaktan aciz adamlar var basimizda bu isin sonu hali sahada antreman yapmaya dogru gider

Tuna, gerekli izinlerin alındığı ve insaata baslandığını varsayarak 3 dedim. İşi sıkı tutarlarsa biter. Kulup binası otel insaatı gibi değil. Prefabrik 2-3 katlı olabilir. Fazla para da gerektirmez. Ama sen de haklısın. Dursun un olduğu her iş duruyor, yavaş gidiyor, bitmiyor.

Daha durun bu Dursun bizi tesissiz ortada birakacak, iyice ortalikta dolasiriz artik onun bunun tesisi icin kapi calariz takim calisabilsin diye.

Arazi bizim mi yoksa sirf üst kulanim hakki mi var? Zaten floryayi dümdüz edebilinmesi icin devletde hemen yardim eder orasi sorun olmaz.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Üst Alt