Galatasaray, Tete'ye Resmi Teklif Yaptı! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Tete'ye Resmi Teklif Yaptı!

Cok yapmasinlar cocuk sadece 5 maca cikmis ligde :D

Ben tanimiyorum bunu. Ne dersin iyi mi?
Az once Sergen'in ayni sorusuna cevap verdim bu konudaki dusuncelerim hakkinda :)

Bu sezon toplam 23 resmi macta gorev aldi. Ama bu onun kotu oldugundan falan kaynaklanmiyor, Bosz (Dortmund a giden hoca) ofansif yonu iyi olan oyuncular ile oynamak istedi hep. O yuzden bu kesik yedi ve yerinde Veltman oynadi.

Mesela gecen sezon de Boer vardi, o sezon 32 resmi macta gorev almisti. 1 sene sonra kontrati bitiyor, onemli olan bu durumlarda oyuncuyu ikna edebilmek. Ondan sonra Ajax ile anlasiriz.

Tete'nin bazı özellikleri inanılmaz defansif yanı çabukluğu kayarak ve ayakta yaptığı müdahaleleri top çalması reaksiyonları fiziği hava topu defans oyuncusu olarak olması gereken herşey var

Ama iş topla ilişki ve hücum kısmına gelirse geliştirmesi gereken bazı noktaları var zaten bu eksikleri olmasa Tete Ajax'ta değil Barça Bayern'de oynardı

Daha yaşı çok genç müthiş bir potansiyeli var inşallah kendini geliştirebilirse gencecik bir İvanovic kazanmış oluruz

Tam bir firsat transferi bu

Bizde kendini gelistirebilirse bir kac yil sonra guzel bir paraya satariz

Menajeri raiola ilgilenen cok fazla takim var ve bir cok kisiyle gorusme halindeyim demis, bu firsati kacirmadan ne yapip edip hemen bu transferi bitirmek lazim

Bir sene önceki yazı ilginç gerçekten

53c78b106e357f58ee0ca4dad9c56d9b.jpg

Bunu alıcaksak 4 lü oynucamız kesinleşir bekte kullanıcaksak ama bundan stoperde olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Olumlu yonleri de var olumsuz yonleri de. Yasi genc, ve gelisime acik bir oyuncudur kendisi. Soyle 2.5 milyon euroya alabilsek o paraya daha iyi bir sagbek zor bulursun bu yasta. Defansif yonu cok iyi, son 5 yilin en iyi sagbek transferi olur bizim adimiza. Ofansif yonu ama vasat. Adam markaji iyi yapar, kolay kolay calim yemez ama ofansif bekler ile oynamak istersen hucum performansini begenmeyebiliriz.
SP3Mz.png

Üst Alt