GSC Haber - Galatasaray, TFF'nin Süper Kupa İçin Erteleme Talebini Reddetti İddiası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, TFF'nin Süper Kupa İçin Erteleme Talebini Reddetti İddiası!

Maçı iptal etseler ve finale kalsalar Süper Kupa ne zaman oynanacak? Her şeye bir bahane buluyorlar. Normal şartlarda lig maçı vardı o tarihlerinde. Fikstüre de bakmadım da dep gitseler bile Pire’ye gidecekler, sanki Kazakistan’a falan gidiyorlarmış gibi davranıyorlar
Yanlışım varsa düzeltin ama lig maçı hafta içi başlayacak (seçimden dolayı). Kimse maval okumasın. Hafta sonu oynanacak maç ertelenemez. Pazar gününden Perşembe'ye kadar ne kadar çok zaman var. İşlem ts maçında kontrolden çıkan topçuları oynatabilmek için erteletme gibi duruyor ama ertelemeyi kabul edemez bizim yönetim

Iptal edildi diye space odalarinda konusuluyor. Bakin bunlar boyle her istedigini yaptira yaptira sampiyonlugumuzu da calacaklar!!

Ertelediler gibi birşey bir kez daha federasyonun bu fb takımının her istediklerini yaptırdıklarına şahit olacağız ve buna rağmen mağdur olma tiyatroları da devam edecek.bizim beceriksiz yönetim de çiçek böcek konuşsunlar.

23 mayıs lig bittikten sonra mı oluyor.
Yani planları oyuncuları maximum bizim lig maçına kadar ceza alması ve oynayamaması oluyor. Max 5 hafta falan.

Üst Alt