Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Galatasaray TFF'ye İhtarname Çekti

uefa büyük darbeyi vurur inşallah. yoksa ben her mesajdan tahrik olup küfür edicem ve forumada bi daha hiç giremiycem. düşmeli bu köpekler.

tffnin toplantı başlamadan çekilmiş bu ihtarname.

TFF'de kritik toplantı başladı

TFF, 58. Madde'yi görüşmek üzere toplandı.

16.01.2012 - 14:13

Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasında gerçekleştirilen toplantıya başkan Mehmet Ali Aydınlar, başkanvekilleri Göksel Gümüşdağ ve Lutfi Arıboğan ile birlikte tüm yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda, 58. maddede değişiklik yapılıp yapılmayacağı ile ilgili kararın verileceği öğrenilirken, Mehmet Ali Aydınlar ve yönetiminin göreve devam edip etmeyeceklerine yönelik kararın da alınması bekleniyor.

Ayrıntılar geliyor...

Güzel hamle ama TFF Fener'e eksi puan verme kararı aldı heralde. Akabinde de UEFA 3-5 yıl tüm Türk takımlarını Avrupa'dan men edecek.

58. madde hem degişmeyecek diyorlar,hemde eksi puan vericez diyorlar

Nasıl olacak bu iş;)

TFF, 58. Madde'yi görüşmek üzere toplandı.

16.01.2012 - 14:13

Futbol Federasyonu'nun İstinye'deki binasında gerçekleştirilen toplantıya başkan Mehmet Ali Aydınlar, başkanvekilleri Göksel Gümüşdağ ve Lutfi Arıboğan ile birlikte tüm yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Toplantıda, 58. maddede değişiklik yapılıp yapılmayacağı ile ilgili kararın verileceği öğrenilirken, Mehmet Ali Aydınlar ve yönetiminin göreve devam edip etmeyeceklerine yönelik kararın da alınması bekleniyor.

Ayrıntılar geliyor...

58. madde değişemez.nere değişiyo ?maa istifa edip gidecek. başka hiç bi halt yiyemez.

diyoruz aylardır bu sorumluluğun altına kimse giremez.

avrupadan men yemeyi göze almak büyük bir cesarettir.

bunun sonucundan sandıkta hükümet bile gider. Futbolu önemseyen milyonlarca insan var bu ülkede. kimse bu cesareti gösteremez.

Tebrikler yonetim..

TFF her zamanki gibi yine isi eline yuzune bulastirdi..

Verilen mesaj belli. Saati ve içeriği nokta atışı oldu. TFF ve MAA üzerinde oluşturulan baskıya kontra yaptık. -25 puan la FB yi kurtarmanın hesaplarını yapan MAA için şuanda tek bir ihtimal kaldı İstifa. Bence bu toplantı sonunda istifasını açıklayacak topu üstünden atacak.

Böyle bir şey yaptığımıza göre bu herfiler ciddi ciddi uefa ya karşı gelecekler gibi.Hatta Atilla Türker gibi adamlarıda halkın kafasına uefa ile söyle anlaşıldı böyle anlaşıldı diye yerleştirmek için basında kullanıyorlar.

Yönetimimizi avrupaya gidemezsiniz diyerek fikirlerinden dönmelerini sağlayacağını düşünüyorum.Alayı bir oldu çünkü.Sözde iddialarla artık ne olursa kolpada olsa iddianamede olup olmadığı önemli değil uydurur bunlar, bizim başkana ts ile bjk de bu işin içinde eğer onları affetmezsek avrupadan men yeriz sizde men alırsınız avrupa hedefinize ulaşamazsınız diyeceğini düşünüyorum artık.Yani bu son kozları, eğer bu kozlarını boşa çıkarırsa başkanımız alnından öpülür!

,,,

Böyle bir şey yaptığımıza göre bu herfiler ciddi ciddi uefa ya karşı gelecekler gibi.Hatta Atilla Türker gibi adamlarıda halkın kafasına uefa ile söyle anlaşıldı böyle anlaşıldı diye yerleştirmek için basında kullanıyorlar.

kim bilir dışarda onca evsiz varken o köpeğe kaç ev ,kaç araba almışlardır...

Görünen o ki bugün dananın kuyruğu kopabilir. Toplantı sonucunu merakla bekliyoruz, ama eğer bu toplantının sonunda da maa: ''içerde geyik yaptık, görüş aldık'' derse küfür dağarcığımdan en özellerini izninizle haykırmak istiyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt