Galatasaray Token Genel Başlığı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Token Genel Başlığı

Evet geçerli ama oradaki mantığı anlatayım.

Fener tokenın bildiğim kadarıyla toplam arzı 190 milyon adet. İlk arzda 20 milyon, ikincisinde 500 bin adet sattılar. Şu an 500 bin dolaşımda ama 20 milyon adet 9 ay sonra dolaşıma girecek.

Burada kilit nokta dolaşımda 500 bin adet olması, 20 milyon adetin kilidi açılmaya yaklaştıkça piyasa düşüş trendine girecektir çünkü bir anda piyasada 500 bin değil 20.5 milyon adet olacak, o yüzden o tarihe kadar olabildiğince yükseltme eğiliminde olacaklardır ama bu bir anda olacaktır yani düzenli bir yükseliş trendi olmaz, beklentiyle pump olur ve geri döner.

Galatasaray tokenın şampiyonluk ihtimali doğduğunda 300 liraya fırlayıp dönmesi gibi hızlı bir hareket olacaktır.

Bu sene içinde dolaşıma girecek mi kalan miktarı peki?

Alan çıkmaz da güzel olurd hakkaten.
Evi arabayı satip girelim mi ?

SM-G900FQ cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
50-100 yıl sonra çok değerli olabilir. 100 yıllık tablo = 100 yıllık nft gibi
Kulübümüzün Nft'si ile ne diyorsun? 100 adet çok az bir sayı değil mi? Anladığım 185 bin euro maksimum kazancımız olacak bu işte. Diğer koleksiyonlarda herhalde böyle olacak olursa.
Bir çok koleksiyon planı vardı, düzenli olarak satacaklar, bence fiyat makul. 1 milyon yapsak alan çıkmaz. Nft kendi içinde değerlenen bir yapı değil, ne kadar az olursa o kadar değerli yaklaşımı var.
Bu sene içinde dolaşıma girecek mi kalan miktarı peki?
9 ya da 12 aydı arz edildğinde işte, sezon sonuna doğru çıkar muhtemelen.

Fener borsada bile geniş arzla akıl almaz rakamlara çıktı, burayı da her türlü manipule edeceklerdir.

Alan çıkmaz da güzel olurd hakkaten.50-100 yıl sonra çok değerli olabilir. 100 yıllık tablo = 100 yıllık nft gibiBir çok koleksiyon planı vardı, düzenli olarak satacaklar, bence fiyat makul. 1 milyon yapsak alan çıkmaz. Nft kendi içinde değerlenen bir yapı değil, ne kadar az olursa o kadar değerli yaklaşımı var.9 ya da 12 aydı arz edildğinde işte, sezon sonuna doğru çıkar muhtemelen.

Fener borsada bile geniş arzla akıl almaz rakamlara çıktı, burayı da her türlü manipule edeceklerdir.
1 milyon falan değil tabi ki de 5-10 bin adet sanki gayet olabilirdi gibi geldi bana.

Alan çıkmaz da güzel olurd hakkaten.50-100 yıl sonra çok değerli olabilir. 100 yıllık tablo = 100 yıllık nft gibiBir çok koleksiyon planı vardı, düzenli olarak satacaklar, bence fiyat makul. 1 milyon yapsak alan çıkmaz. Nft kendi içinde değerlenen bir yapı değil, ne kadar az olursa o kadar değerli yaklaşımı var.9 ya da 12 aydı arz edildğinde işte, sezon sonuna doğru çıkar muhtemelen.

O zaman kasım gibi alıp beklemek lazım. 3 katına çıktığından satılabilir.

@Keramettin TANRIVERDİ
Bu işle uğraşacak kişiye bakar
Şu anda bazı avatarlar 1/3 dolar arası satılıyordu,1400$ değere ulaşanlar var
Forum için olanlara sembolik fiyat belirlemek gerekir.

Alan kişinin daha sonradan para kazanma olasılığıda yüksek.
Forum databasine ne kadar yük biner o konuda bilgim yok

@Keramettin TANRIVERDİ
Bu işle uğraşacak kişiye bakar
Şu anda bazı avatarlar 1/3 dolar arası satılıyordu,1400$ değere ulaşanlar var
Forum için olanlara sembolik fiyat belirlemek gerekir.

Alan kişinin daha sonradan para kazanma olasılığıda yüksek.
Forum databasine ne kadar yük biner o konuda bilgim yok
Bu işin derinine girsem yapıcam da giremiyorum. Seneye belki ilgilenebilirim.

Bu işin derinine girsem yapıcam da giremiyorum. Seneye belki ilgilenebilirim.
Benim grafikçi bir yeğen var
Şimdi londraya kaçtı
İşinde çok iyi ,cem yılmaz filmlerinin cgi işlerini yapıyordu tr de ,işi öğrenen kaçıyor malum tr den
Pandemiden bu yana çok konuştuk nft işine bir bak diye ,çocuk benim işim değil o 5,10 dolarlık işçimiyim ben yaptı 😂

Sadece binance şuanda deli parayla türk arıyor nft için bırak kendin yapmayı
Sanatçı şeçimi vardı noldu bilmiyorum.

Bende 7,8 yılı vardır elime ne Photoshop nede adobe illüstrasyon programlarına sürmeyeli

Son düzenleme:
Evet geçerli ama oradaki mantığı anlatayım.

Fener tokenın bildiğim kadarıyla toplam arzı 190 milyon adet. İlk arzda 20 milyon, ikincisinde 500 bin adet sattılar. Şu an 500 bin dolaşımda ama 20 milyon adet 9 ay sonra dolaşıma girecek.

Burada kilit nokta dolaşımda 500 bin adet olması, 20 milyon adetin kilidi açılmaya yaklaştıkça piyasa düşüş trendine girecektir çünkü bir anda piyasada 500 bin değil 20.5 milyon adet olacak, o yüzden o tarihe kadar olabildiğince yükseltme eğiliminde olacaklardır ama bu bir anda olacaktır yani düzenli bir yükseliş trendi olmaz, beklentiyle pump olur ve geri döner.

Galatasaray tokenın şampiyonluk ihtimali doğduğunda 300 liraya fırlayıp dönmesi gibi hızlı bir hareket olacaktır.

Bu Nft'lerden sadece ilk satışta değil sonraki satışlardan da kulüp bir pay alıyormuş yani token gibi her işlemde pay alınıyormuş bunu bilmiyordum yani bir nevi sürekli gelir kaynağı gibi gayet iyi tabi ki daha koleksiyon tipi olduğu için çok fazla işlem olmaz daha çok alan koleksiyon olarak tutar bence ama yine de iyi ben sattığın zaman bir daha gelir kazanılmıyor sanıyordum.

Üst Alt