Galatasaray, Transferde Önemli Bir Haftaya Girdi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Transferde Önemli Bir Haftaya Girdi!

Muslera
Mariano Maicon XXX XXX
Fernando Imbula/Badou
Feghouli Belhanda XXX
Gomis

Bari su 3 pozisyonu aldiktan sonra, geriye 3 pozisyon kaliyor, o da aciliyet sirasina göre yapilsin:
1. sol bek
2. sol acik
3. sol stoper

imbula fernando ve feghouliyi alsalar bile tudor bu takımı ilk 2 ye sokamaz.transferlerle birlikte t.direktör lazım bu takıma

n'diaye 8 no dur. n'diaye imbula ya falan alternatif olmamalı. özetle n'diaye-selcuk berbat bir ikili, n'diaye-imbula ise efsane ikili olur.

Badou'ya 10 milyon falan isterler ama o adamın edeceği max para 3-4m avro.Donk gibi elimizde patlar bu adam diyim ben osmanlıda rahat rahat sorumluluk alıyodu bu adam bizde 2 top kaybedince millet sövmeye başlar

Hocayı değiştirmemiz lazım. Ne oynadığını bilmeyen takıma kimi alırsan al bi cacık olmaz

Baskani degistirmek lazim asil.

Dursun kalsa tudor gidip Mou gelse biz yine sampiyon olamayiz.

Bu yil 2 hedefimiz olmali.

1. Mayista dursunu bir daha kulubun civarindan gecemeyecegi sekilde kuyruguna teneke baglayip yollamak.

2. Ligi 2. Bitirmek.

Evet 2. Hedefi tudorla gerceklestiremeyiz.

Yerine kim gelirse gelsin yeniceri grubu Selcuk, yasin, tolga, balta ve sinan yollanmadikca biz ilk 5e bile giremeyiz.

Son düzenleme:
Üç kuruşluk adamlara beş on verirler yine
Kimsenin elinden oyuncu alındığı falanda yok anca boşları topluyoruz
Hoş alsan ne farkeder ki? Onlara taktik teknik çalıştıracak hoca mı var???

Ben hayatımda bu kadar plansız kafasız boş konuşan kolpacı bir hoca görmedim

Ne transferi yaw köy takimina elendik avrupa'da yine yokuz sokayim transfere

Bu saatten sonra 80 tane transfer yapsan nolur yapmasan nolur

Üst Alt