Galatasaray, Trezeguet'nin Peşini Bırakmıyor | Page 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Trezeguet'nin Peşini Bırakmıyor

Menajerlik ücreti 20 bin eyro ödediğimizi söyledi yönetim resmen yalan dolan

Bu kadar işimize karışan bir menajerin para almaması imkansız
Belki futbolcudan veya karsi takimdan aliyordur. Tabi bu durumda biz mesela 10 milyon yerine 9 milyon aliyoruzdur. Satis yapsin da yeter. Bu 1 2 yil mecburuz

Paraya ihtiyacı olduğu için Diagne' yi Kasımpaşa bize teklif etmiş diye haberler vardı. O haberlerin devamında pakete sezon sonu geçerli olmak üzere Trezeguet' nin de dahil edildiği söyleniyordu...

Bunlar doğruysa ki en azından yalanlandığına dair bir habere rastlamadım, 5-6 milyona bu iş bitmiş olabilir. Çünkü bu durumda tok satıcı konumunda değildi Kasımpaşa. 5-6 gibi bir fiyata da hayır demem doğrusu...

Diagne ile bir tutmamak lazım, bu adam her haliyle futbolcu. Diagne' nin Kasımpaşa' da iken de ne oynadığını anlayamamıştım...

Marcao ve Luyindama tarzı hamleler devam etsin kimi gönderseler üzülmem bizleri mest eden bir yabancimiz maalesef yok şu anda ...

Hangi özelliğini beğendiğini sormak isterim o halde. Cevabın net olmalı, merakla bekliyorum!...

Her şeyden azar azar var kendisinde.

Takımı da sahiplendi. Eskisi gibi laubali değil. Öfke sorununu da halletse sempatik gelecek bence herkese ama en zor kısmı o.

Oynamadığında anlıyorsun aslında.

Top Bottom