Galatasaray, Tribün Kapasitesini Artırmayı Planlıyor! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Tribün Kapasitesini Artırmayı Planlıyor!

Avrupada stadin seyirci ortalamasi 90% den fazla olmadigi an kapasite yükseltmeye falan bakmiyorlar. Gecen sene ortalama 36166 mis ondan önceki sene 41050 mis. Bence ortalama 45 bin falan olmadan böyle sey gereksiz.
Ortalamanın az olması.
Bilet fiyatlarının yüksek olması ve kombine kart sahiplerinin maça gelmemesi.

Kale arkası tribünde koltuk sayısı artarsa ve fiyatları uygun olduğu için maça gelen sayısı otomatik olarak artacak.
Ayrıca en az 3 maça gelmeyen kombine kartlarin iptal olması sağlanmalı ki;
Maçlara katılım artsın.

Bana göre yüksek kapasiteli olup da boş gözüken bir stada nazaran uygun kapasitede olup full çeken bir stad her zaman daha mantıklı. 52 bin bize çok uygun ve yeterli bir kapasite. Baktın maça gelenlerin ortalama sayısı baya arttı, o zaman arttır ama Konya maçında gördük stad full dolmuyor zaten.

Bana göre yüksek kapasiteli olup da boş gözüken bir stada nazaran uygun kapasitede olup full çeken bir stad her zaman daha mantıklı. 52 bin bize çok uygun ve yeterli bir kapasite. Baktın maça gelenlerin ortalama sayısı baya arttı, o zaman arttır ama Konya maçında gördük stad full dolmuyor zaten.
Kale arkaları full oluyor dolayısıyla maçı izleyen taraftar sayısıda artacak. Pahalı yerlerden bahsediyorsunuz siz

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

InsaAllah yapilir. Zaten koltuk düzeni hos degil. Renkler soluk. Bir yer kirmizi, bir yer visne, bir yer mor gibi birsey. Ayakta izleme degil de, düzeni degistirip 60-62 bin kisiye getirilebilir. Tüm koltuklar sökülsun, yeniden düzenlensin.

Rakip takıma ayrılan tribüne acıyorum .Çoğunlukla 50-60 kişi oluyor .Buna bir çözüm getirilse iyi olur.Mesela ortaya bir bölme daha konup 2 ye bölünse ve rakip takım talebi doğrultusunda bir yada 2 bölümü tahsis edilse .Kalan bölümde bizim tarftara açılır en azından .

Rakip takıma ayrılan tribüne acıyorum .Çoğunlukla 50-60 kişi oluyor .Buna bir çözüm getirilse iyi olur.Mesela ortaya bir bölme daha konup 2 ye bölünse ve rakip takım talebi doğrultusunda bir yada 2 bölümü tahsis edilse .Kalan bölümde bizim tarftara açılır en azından .
Zaten oyle yapacaklarmis. Derbilerde dolmadigi icin kalan bolume bizim seyirciye bilet olarak donecek.
Bu sene tt arenanin seyirci rekorunu kirariz gibime geliyor.

Demirli bir sistem vardi.Lig maclarinda koltuklar kaldiriliyor,Uefa maclarinda ise abakus gibi hizlica takiliyordu.Ondan yapilabilir.

Bu kulübe hiç mi para girişi olmuyor ya hep para yok hep yok
Guzel diyorsunda hayvan gibi faiz borcu varken nasil olacak o az buz borcun yok senin senelik 30-40 milyon lira gibi dev bir mi miktari sadece hava parasina veriyorsun sonra senin giderlerin hep euro ufacik bir dalgalanmada etkileniyorsun duzenli ödemen var çünkü. Faizeler çok yüksek. Varda var. Normal bir ülke olsak eyvallah.
Bugun begenilmeyen lcw kadar bir gelir kaynagin olan storen yok misal, çok küçümseniyor bu iş ama üzerinde durulsa ciddi kazanclar elde edilebilir. Tamamen bağımsız bir firma ile anlasma yapmamiz gerekir ki kendimize ekstra gelir kalemi uretelim

Fazladan 10k kişi, 100 lira desek bilet fiyatına, 1 milyon tl maç başı ekstra hasılat yapar. 3 CL maçı, ligde de Fb, Bjk ve Ts maçlarında buraları doldursak, 6 milyon ek kaynak yapar.Diğer maçlarda boş kaldığını varsayıyorum ki şampiyonluk maçlarında filan komple dolar.

Bilete 150 desek 9 milyon yapar.

Güzel para kanka.

Üst Alt