Galatasaray Tribünlerinde Latovlevici Olayı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Tribünlerinde Latovlevici Olayı

Yalan yok çok küfrettim bu maç kendisine. Ama organize şekilde ıslıklanmaya başlanınca tribün olarak tepki koyup alkışladık Lato'yu. Bütün takımı oyundan düşürebilecek hareketlere girmemek lazım. Maç 1-0 ve bitmesine 30-40 dk varken bir de.

latovlevici yeterli değil doğru ama bu adam hiç bir zaman yeterli olmadı ve biz bu adamı bunu bile bile transfer ettik. peki burada latovlevicinin suçu ne ? neden ıslıklandı ?

yerine oynamasını istediğiniz linnes yeterli mi ? hayır değil. bir kere adam sol bek değil. sol taraftan orta yapma şansı var mı ? hayır yok. sol taraftan oyun kurma şansı var mı ? hayır yok. linnesin sağ bek olmasına rağmen savunma yönü kuvvetlimi ? hayır değil. sert bir futbolcumu ? hayır.
latovlevici ye göre top sürme kabiliyeti daha iyi, top tekniği daha iyi. peki bunu performansına yansıtabildimi ? hayır.

çok saçma bir protestoydu,
latovlevici etkileneceğini düşünmüyorum ama sezon boyu kullanmamız gerekebilecek bir futbolcuya böyle davranılması aptallıktır.

Son düzenleme:
Görüntüde Lato ıslıklanmış olabilir lakin gerçekte ıslıklanan Lato değil Tudor'du. Umarım muhakeme yeteneği matematiğinden iyidir de mesajı alabilmiştir.

Son şampiyon olduğumuz sezon, iç sahada oynadığımız antep maçında tribündeydim. O dönem de yasin çok iyi oynuyordu. Ama hoca yedek bırakmıştı yasin i. Tüm tribünler yasin diye diye Tempo tuttu da güç bela oyuna aldı onunda etkili oyunu ile hakan balta nın kafa golü ile 1 0 yenmiştik. Bizim taraftar işini bilir. İyi yaptılar bence de.

linnes tas gibi oynarken bunun icin neden kesildi hala anlamis degilim

yilin en kötü transferi

Adam sol ayaklı, sağına çekmek zorunda kalmadan orta yapabilir pas atabilir diye düşünülmüştür kaldıki doğrusu budur. Yani oyun ayağının sol olması önemlidir soldaki adamın. Yoklukta oynasın diyeceğim fakat adam çok telaş yapıyor protesto gelince zaten tamamen fişi çekildi. Bizde ekran başında çıldırdık fakat protesto olmamalıydı çünkü adamı alan biziz kapasitesi yetersiz ise onun bir günahı yok alana sitem edeceksin. Artık adamı kaybettik ve ben üzüldüm şahsen adam ağlayacaktı çıkarken çok büyük haksızlık.

1 0 ondeyken sen bir oyuncuyu isliklarsan bundan diger oyuncular da etkilenir, zaten Lato bu, kapasitesi bu yani, yoksa daha farkli seyler mi bekliyodunuz kendisinden

Çapı kalitesi belli bir oyuncuya tepki göstermek çok yanlış. Adam ne yapsın; yazık.

Bir laf vardır küfür edene değil ettirene bakmak lazım diye. Burada da benzer durum var. Islıklanana değil buna izin verene bakmak lazım.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Lato yetersiz ancak o yetersiz seviyesine bile çıkamadı bizde. Tepkinin bir sebebi de bu.

Dün de aldığı hemen her topu ezdi, tepki sonrasında geldi.

Carole kalsaydı çok daha iyidi bu adama göre mesela.

carole kadar defansif sacmalamiyor lato , su ana dek aklimda kalan iki hatasi var , birincisi visca yi gereksiz yere ittigi ve golle sonuclanan faul pozisyonu , ikincisi de alanya macinda gassamaya kaptirdigi topta guvenli oynamayip topu disari atacak mudahalede bulunamamasi

ama carole sirf senerden yedigi iki calimla 2 derbi kaybettirdi , adam kastamonusporluya bile ustun cikamiyordu , carole aman diyorum

lato esas hucum katkisi veremedi , defansif zayifligi biliniyordu ama hucumda hic karabukteki havasi yok

Lato yetersiz ancak o yetersiz seviyesine bile çıkamadı bizde. Tepkinin bir sebebi de bu.

Dün de aldığı hemen her topu ezdi, tepki sonrasında geldi.

Carole kalsaydı çok daha iyidi bu adama göre mesela.

Aynen öyle yetersiz de bu kadar da değil. Kaç haftadır oynuyor tamamen ezdi bütün topları savunma desen o da hiç yok. İleriye dönük isabetli pası 3'ü geçmemiştir belki de..

Üst Alt