Galatasaray UEFA Zirvesi İçin Ünlü Avukat Dupont'la Anlaştı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray UEFA Zirvesi İçin Ünlü Avukat Dupont'la Anlaştı

türkiyenin en iyi hukuk fakültesi mezunları bizim üniversiteden çıkıyor ama sen kendini savunmak için yabancı avukat ile anlaşıyorsun

gülerler

türkiyenin en iyi hukuk fakültesi mezunları bizim üniversiteden çıkıyor ama sen kendini savunmak için yabancı avukat ile anlaşıyorsun

gülerler

Yahu türkiyenin egitim seviyesi botswana'yla yarisir.

En iyi hukuk fakültesi bizim üniversiteden cikiyor, dogru. Lakin bu iyi olduklari anlamina gelmiyor. Bunlari avrupada bahcivan olarak bile ise almazlar. Türkiyedeki egitim icine tüküreyim. Bi ingilizce ögretiyorlar, tam komedi. Millet ingilizce kelimeleri yazdigi gibi konusuyor :D

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Yahu türkiyenin egitim seviyesi botswana'yla yarisir.

En iyi hukuk fakültesi bizim üniversiteden cikiyor, dogru. Lakin bu iyi olduklari anlamina gelmiyor. Bunlari avrupada bahcivan olarak bile ise almazlar. Türkiyedeki egitim icine tüküreyim. Bi ingilizce ögretiyorlar, tam komedi. Millet ingilizce kelimeleri yazdigi gibi konusuyor :D

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

orası doğru tabi ya, benim demek istediğim yani kimse gelip demesin bizim ünide hukuk bölümü çok iyi bilmem ne adama derler sen bile kendi okulundan mezunu kullanmıyorsun nasıl iyi :asd22:

Resmen Uefa kendisi FFP inkar ediyor böyle hamlelerle, ne demek Citye 60 Milyon ceza kes onlarda islerine devam baksin. Böyle sacma bir kural mi olur ?

Sıçtığımızı kabul edin bence.

Zaten şampiyon olamayıp 25 milyon euroya el sallamıştık bi 20'de bu adam yüzünden geçirip uefa kupasında oynayın bari derler mis gibi toplamda 45 milyon euroluk şemsiye boşluğu olur.

Bu bilgi kesin dogrudur Dursun'dan beklerim.

Galatasaray'ı UEFA karşısında savunucak olan avukat Dupont UEFA ile mahkemelik.İyi ilişkilerle çözülecek sorun işte böyle zorlaştırılıyor..

Üst Alt