Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası

Cevap: Galatasaray ve Türk Telekom Birleşecek İddiası

Sağlanmıyor diyorsun dostum ama bu seneki sinerjiden sonra eminim ki sağlanabilir, yönetim ile yönetmek arasındaki fark burada yatıyor, ben bu bütçelere birleşme olmadan çıkabileceğimizi düşünüyorum.

bu sinerji olmasa zaten buralara gelemezdik..ama biryerde en yüksek başarıyı yakalamamız lazım...yoksa bjk de bir dönem cok iyiydi el amin zamanında,finale kadar cıktılar..ama biryerden sonra butce giriyor işin içine.o butçelere birleşme olmadan el in kalburüstü takımları bile cıkamıyor...

bu sinerji olmasa zaten buralara gelemezdik..ama biryerde en yüksek başarıyı yakalamamız lazım...yoksa bjk de bir dönem cok iyiydi el amin zamanında,finale kadar cıktılar..ama biryerden sonra butce giriyor işin içine.o butçelere birleşme olmadan el in kalburüstü takımları bile cıkamıyor...

Tamam işte benim demek istediğim de bu, bu sinerjiyi, başarıyı, ilgiyi paraya çevirmesi gereken yönetim ve uygulayacağı politikalar. EL 'nin kalburüstü takımlarıyla kıyaslama yapmamak lazım, bizde o potansiyel hepsinden fazla mevcut, 20 milyon Eurolar bizi çok aşan bütçeler değil. CSKA maçı bile mesela bir şekilde prestijine artı olarak iyi bir ekonomik getiriye dönüştürülebilirdi, yoksa birleşme olayını çok basite kaçma olarak görüyorum. Her türlü imkanı değerlendirdiğimizde Avrupanın büyük ekonomilerinden birine rahatlıkla sahip oluruz. Sence yönetim bu seneki başarıyı maddiyata dönüştürmek konusunda daha fazlasını yapamaz mıydı, belki de planlı bir çalışmayla 2 milyon ekstra gelir kazanabilirdik, ama sanıyorum kendileri dahil birçok kimse hazırlıksız yakalandı, bu kadarını beklemiyorlardı.

Galatasaray Türk Telekom ile birlesecekmis gelecek sezon

Haluk Yürekli'ye göre Galatasaray baslikta yazdigi gibi TT ile birlesecekmis. Yani Ankara'daki TT takimi yok edilecek ve Galatasaray Türk Telekom olusacakmis (FB Ülker gibi herhalde).

Daha büyük sponsor, ve gücümüze güc olacak yani.

Cevap: Galatasaray Türk Telekom ile birlesecekmis gelecek sezon

Adamların 4'te 1'i bütçeyle onlara karşı başa baş ve hatta bu sene daha üstün bir biçimde mücadele ediyoruz. Bu olayın gerçekleştiği durumda ve dolayısıyla şartlarımız eşit olduğunda kuracağımız üstünlüğü düşünemiyorum.

Medical Park bayanlarla devam edip oraya daha fazla yatirim yapsin. Telekom bize sponsor olsun ama ciddi katkilarda bulunsunlar. Suan ki takima ufak tefek dokunuslarla 2,3 yila kadar EL'de sampiyonluga oynayabiliriz.

Suanki takimi birden tamamen bozmak yanlis olur, bakiniz Bursaspor. Havalarda girdiler, kadrolarini bozdular ve suan tekrar o eski Bursaspor haline donduler. O yuzden cok iyi bir calismayla ancak bu yeni yapilanmanin meyvelerini almaya devam edebiliriz ki bu konu da Oktay Mahmudi hocamiza guvenim sonsuz.

Telekom ile birlesme olursa yonetimi asmam ama birlesme olmadan sadece sponsor olsalar o sekilde bize katki saglasalar daha guzel olur. Turk Telekom takimi da iyi bir takim haline gelip sampiyonluk potasi daha heyecanli hale gelmelidir. Su asamada birlesmeye gerek yok, hersey guzel gidiyor.

Kesinlikle muhteşem olur..Çok değil yıllık 10 milyon dolarlık transfer bütçesi ayırsak Euroleague'de final four'u kovalarız..

Turk Telekom sponsor olarak kalmali yanliz.. Galatasaray Galatasaraydir..

Ulker gibi heryere burnunu sokmamak lazim.. adamlarin spor salonu Ulker spor salonu gibi.. istemem oyle bisey..

tt le birleşirsek mp hem bayan basketbol hemde voleybol dan desteğini çeker hükümetin kırmaları

tt le birleşirsek mp hem bayan basketbol hemde voleybol dan desteğini çeker hükümetin kırmaları

mp yi kadın basketbol,voleybol erkek,voleybol kadında görmek isteriz. erkek baskette mutlaka bu birleşme olmalı bence. yoksa final four ve şampiyonluk hedefini unutun derim

Arkadaşlar şu an Türkiye'de en yüksek bütçeli sponsor TT. Reklam pastasında da yine TT en başta. Sponsorlar gelip geçici, önemli olan Galatasaray'ın başarısı.

voleybolda yoklar zaten.kadın basketten çekerlerse yönetim bi çaresine bakar.kayıp çok olmaz ama mp ile 3 yıllık (hastane projesi gibi) geniş bir sözleşme var.tazminat falan başımız çok ağrıyabilir....

Arkadas ironi yapmis bence.

Tam kadın takımını dağıtmakla, TT birleşmesi arasındaki paralelliği anlamadığımı söyleyecektim ki,arkadaşın işin siyasi boyutunu kastetmiş olabileceğini farkettim.Eğer öyleyse Atakan kardeşimin vizyonu ile ilgili yaptığım yorumu geri çekiyorum.Affola...

bu birleşmenin iyi bi tarafıda her ay internetten,telofon faturasından yediğimiz kazığın klübümüze katkısı olması...

turk telekom takımını küçülttü ancak senelerdir bu konusuluyor telekom ankarada macların oynanmasını galatasarayda buna olumsuz baktıgı soylenıyordu şimdi birleşebiliriz cunku galatasaray busene isim yaptı buda telekoma cazip geldi anlaşılan .

Tam kadın takımını dağıtmakla, TT birleşmesi arasındaki paralelliği anlamadığımı söyleyecektim ki,arkadaşın işin siyasi boyutunu kastetmiş olabileceğini farkettim.Eğer öyleyse Atakan kardeşimin vizyonu ile ilgili yaptığım yorumu geri çekiyorum.Affola...

Estağfirullah. Benim kadın takımımıza olan ilgimi bilenler bilir. Medical Park'ın nasıl bir kurum olduğunu da biliyoruz. Kırk takla attılar bayan voleyboldan çekilmek için. TT ile birleşirsek olacakları ihsas etmeye çalışmıştım o mesajımda.

Böyle bir birleşme istiyor musunuz.

Aslında şimdiki başarılı tablodan sonra gerek yok diye düşünüyorum. Biz kendi başımıza da FF oynarız. Fener gibi başka takıma ihtiyacımız yok

Aslında şimdiki başarılı tablodan sonra gerek yok diye düşünüyorum. Biz kendi başımıza da FF oynarız. Fener gibi başka takıma ihtiyacımız yok

kadrolarda birlesecek ama mahmutinin o kadrodan cok oyuncu alacagini sanmiyorum tamamina yakini satilir ben isin ekonomik boyutundayim

tt ile anlasilip erkek bayan fark etmeden sponsor olmasini saglamaliyiz kadrolari umrumda degil medical parktan kat kat daha iyi bi sponsor

Bence çok zor,ne o rakamları verebilcek sponsor bulmak kolay,nede biz o paraları baskete ayırabileceğimizi sanmıyorum

Klüp tarihinde ,Fenerbahçe ülkerden önce şu kadar ,sonra şu kadar şampiyon oldu yazmıyor

Yada f4 görürsek

Galatasaray Medikal Park sponsorluğunda top 16 görmüştü,anca bi şirketle birleşince f4 gördüler demiyecekler

Benim için sadece Galatasaray Basketbol takımı veya voleybol takımı diye giremiyorsan,sonraki ek sponsormuş birleşmeymiş önemli değil şahsen

Üst Alt