Galatasaray, Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde Finalde! - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray, Vestel Venus Sultanlar Ligi'nde Finalde!

Ben sadece şu mantığa karşıyım. Çoğu kişi voleybolu takip etmiyor diye kapansın diyor şubeye. Ama sırf basketi takip ettikleri için o şube zarar etsede kapanmasın diyorlar. Ayrıca zaten şöyle de birşey var. Amatör branşlarda şampiyon olan takımlar bile zarar ediyor. Bu branşlarda kar etmek pek mümkün değil.

Basketbolda bu seneki performansla 4-5 sene daha devam edersek basketbol kapatılırsa da bir şey demem şahsen.Olmuyorsa zorlamanın alemi yok.

Benim için tek önemli dal futbol.

Basketbolda bu seneki performansla 4-5 sene daha devam edersek basketbol kapatılırsa da bir şey demem şahsen.Olmuyorsa zorlamanın alemi yok.

Benim için tek önemli dal futbol.

Erkek tarafında bütçe kısılması olacak zaten. Bir daha da Eurolig olmazsa bu bütçeye de çıkmazlar. Kadın basket ve voleybolun bütçesi normal geliyor bana bilemiyorum. İyi sponsor bulamayınca ve sponsordan alınan parayı da futbola aktaranlar olduğu için her sene zarar oluyor doğal olarak.

Üç maç alan ekibin şampiyon olacağı serinin tarihleri kesinlik kazanmasa da ilk karşılaşmanın 24 veya 25 Nisan’da oynanması bekleniyor. Seride tüm karşılaşmalar Burhan Felek Voleybol Salonu’nda oynanacak.

3 maç alan kazanacaksa işimiz daha da zor.

Neyse yav iyi tarafından bakalım lanet olası oluşumlar Vakıf-Eczacı günlerini gördü.

Eczacıbaşı 10-14'ten kupayı alacakken Cev Cup'a düşecek :asd22:.

Üst Alt