Galatasaray Yıllık Genel Kurulu | Canlı GS TV - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Mustafa Cengiz yönetimini beğenmiyorum çok fazla eksikleri olduğu düşünüyorum fakat bu çakalları gördükten sonra bir süre daha bu yönetimi korumamız gerekiyor. Dursun neredeyse kahraman gibi ibra edilirken bu yönetime bunların yapılması birilerinin gizli planlarının olduğunun kanıtıdır. Mustafa Cengiz yönetimi taraftarı dinliyor bu çakallar sadece kendi ajandalarını dinler.

konustum demek adina konusan g.k uyeleri var ya decen bir taneside divanda birseyler anlatiyordu uzay falan bayrak diye

Yaşlı bir insan kendisinden genç bir insana göre daha mı zeki oluyor, tecrübe = zeka mı demek, daha çok mu bilmek demek? Nasıl bir zihniyete sahip bu arkadaşlar

Kulüp Üyesi Ahmet Reha Yereşen: "Bütün dünyayı dolaşıp, İETT otobüsüyle gidip 2 durak öteden 13 M €'ya Diagne'yi aldığınız için ibrasızlığı hak ediyorsunuz. Ama 'Fatih Hoca'nın ve şampiyonluğa koşan o takımın ne günahı var' diyorum. Bu yüzden her şeye rağmen sizi ibra edeceğim."

Kulüp Üyesi Ahmet Reha Yereşen: "Bütün dünyayı dolaşıp, İETT otobüsüyle gidip 2 durak öteden 13 M €'ya Diagne'yi aldığınız için ibrasızlığı hak ediyorsunuz. Ama 'Fatih Hoca'nın ve şampiyonluğa koşan o takımın ne günahı var' diyorum. Bu yüzden her şeye rağmen sizi ibra edeceğim." https://t.co/Eg9fhjgc75

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt