Galatasaray Yöneticisinden Olay Yaratan Tweet | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yöneticisinden Olay Yaratan Tweet

Spor Toto Süper Lig’in son haftasında Göztepe’yi deplasmanda yenerek şampiyonluğa ulaşan Galatasaray’da yönetici Acar Baltaş’ın sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşım ortalığı karıştırdı.

acar-baltas-btso-konugu-2-924192.jpg

Bir öncesi Galatasaray Başkanı Dursun Özbek ve yönetimini eleştiren Acar Baltaş, Igor Tudor’un takımın başına getirilme sürecini “Ahlak dışı yolla ayartılan” cümlesi ile tanımlaması, sarı-kırmızılı taraftarların tepkisini çekti.

Acar Baltaş’ın paylaştığı mesajın altına çok sayıda yorum bırakan Galatasaray taraftarları, tepkilerini dile getirdiler. Galatasaray’ın ‘Ahlak dışı’ iş yapmayacağını, Acar Baltaş’ın mesajının haddini aştığını savunan sarı-kırmızılı taraftarlar, Tweet’in silinmesi talebinde bulundular.

İşte Acar Baltaş’ın Galatasaray taraftarlarının sert tepkisine neden olan paylaşımı:

Yurt

Aslinda bir sozlesme maddesi devreye sokularak yapilan bir islem ahlaksizlik degildir

Bosuna oraya yazilmiyor o maddeler . Belki o madde olmasa karabukten 3 yerine 5 isteyecekti

Ucuza calisirim ama teklif alirsam giderim dedi belki karabukle ilk anlasmasinda

Ahlaksızlık falan yok. Profesyonellik var.

Dursun döneminde eleştirmeyeceğim tek şey o maddedir. Tudor'un getirilişi veya uygunluğu tartışılır ama şekli değil.

Yoo. Adam gayet de haklı. O dönem ben de savundum. Tudor etik dışı gelmiştir. Dursun Özbek çapı bu kadar işte.
Şimdi diyelim ki Rodrigues'in sözleşmesinde 2 milyon euroya serbest kalır maddesi olsa . İşte atıyorum Newcastle West Ham felan gelse 2 milyon euro verse hatta bunu duyan Beşiktaş Fenerbahçe felan da doğal olarak teklif yapsa ve oyuncuyla anlaşıp alsa ahlaksızlık mı yapmış olacak bu İngiliz takımları yahut Türk takımları ?

Şimdi bir tanesi çıkıp Terim'e teklif etse Türkiye Ligi'nde. Bu ahlaki mi!

Ne alakası var?

Sözleşmelere neden fesih maddesi koyuluyor, kulübün söz hakkı ortadan kalksın diye. 150 bin euroluk maddeyi o sözleşmeye koyarken ne düşünüyorlardı? Eğer bu kadar rahatsızlarsa yurtdışındaki takımlar olarak değiştirselerdi.

Ortada hukuka aykırı ya da etik olmayan bir durum yok. Barcelona, Athletico'nun en iyi oyuncusunu alacak, PSG, Neymar'ı aldı parayı basıp, dünyanın her yerinde olan durumlar bunlar.

Burak Yılmaz'ı da biz aynı şekilde almıştık.

Ayrıca o övüp durulan ve bize laf atan Feridun Tankut, kendi kulübünü deli gibi dolandırmış, Karabük onun yüzünden küme düştü. Böyle adamlar etikten bahsediyor, sözde Galatasaraylılar da gelip onlara haklı diyor, komedi.

Ne alakası var?

Sözleşmelere neden fesih maddesi koyuluyor, kulübün söz hakkı ortadan kalksın diye. 150 bin euroluk maddeyi o sözleşmeye koyarken ne düşünüyorlardı? Eğer bu kadar rahatsızlarsa yurtdışındaki takımlar olarak değiştirselerdi.

Ortada hukuka aykırı ya da etik olmayan bir durum yok. Barcelona, Athletico'nun en iyi oyuncusunu alacak, PSG, Neymar'ı aldı parayı basıp, dünyanın her yerinde olan durumlar bunlar.

O dönemde de etik diye ağlayanlar yüzünden sonraki satıştan %25 tarzı bir madde koyulmuştu sanırım.

Ne alakası var?

Ayrıca o övüp durulan ve bize laf atan Feridun Tankut, kendi kulübünü deli gibi dolandırmış, Karabük onun yüzünden küme düştü. Böyle adamlar etikten bahsediyor, sözde Galatasaraylılar da gelip onlara haklı diyor, komedi.

O zaman Terim'in milli takıma gidişinde pek bir sıkıntı yoktu?

Rica ediyorum Galatasaraylılığıma son bir defa laf etmiş ol.

Milli takım olayı farklı bir boyut olsa da yoktu, çünkü Aysal çıktı kendi dedi izin verdik 4 maçlığına diye.

Sonraki kısımda da Terim istemese devam etmezdi, ben hatayı onda görüyorum o süreçte, Demirören gibi bir herifle yol arkadaşı oldu ne hikmetse.

Milli takım olayı farklı bir boyut olsa da yoktu, çünkü Aysal çıktı kendi dedi izin verdik 4 maçlığına diye.

Sonraki kısımda da Terim istemese devam etmezdi, ben hatayı onda görüyorum o süreçte, Demirören gibi bir herifle yol arkadaşı oldu ne hikmetse.
Rte sayesinde olduğunu Rıdvan Dilmen canlı yayında açıklamıştı o dönem.
Evine kadar gitmiş. Gelde çık o işin içinden.

O surecte hatali olanlar belli , yollamak icin her yolu deneyen aysal ile bir nevi ona bu firsati veren terim

Ikisi de o ayrilikta sucludur ve zaten terim ayriliklarda benim de hatam var derken gecmiste biliyor o da egolu inatci hallerini

Ağlak dışı ayartılan hırvat hocamı?.Ulan sözleşme maddesinde fesih bedeli vardı verdik aldık.Bunun neresi ahlak dışı kafasız herif.Onla sözleşmeyi bu şekilde yapmasaymış ozaman karabük.

Üst Alt