Galatasaray Yönetimi Adam Mıdır? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray Yönetimi Adam Mıdır?

CdnXbOVUsAAgqLH.jpg:large

Fazla söze gerek yok şu kare bu adi insanların Galatasaray'ı yönetmek bir yana yakınından bile geçmemesi gerektiğinin kanıtıdır.

Liseli fosiller, Cumartesi günü eğer üç maymun olurlarsa bir devrim olacaksa da şimdi olacak.

Bardak taşmıştır.

UA'sından, riyakatçı tüm kurumlara kadar kurumlar temizlenene kadar tüm taraftar tek yürek ayaklanmalıdır.

İnsan olun önce. Çapsız ve başarısız olabilirsiniz (ki öylesiniz), çok başarılı da, ama insan olmadıkça her ikisinin de önemi yok. Siz değilsiniz. Adam değilsiniz,adi herifler.

Gece gece sinirlendim kusura bakmayın.

buradaki konu ne. son günlerde gündemi takip edemiyorum. Bulut'un cenazesi sırasında çekilmiş foto mu alttaki? ayrıca şu 2. başkan bozuntusuna önyargılı olabilirim direk. Adam biz yenilince de ağlanacak halimize gülen bir adamdı. o adamdan herşey beklenir.

Mallar niye sırıtıyor kan harbiden. Komik birşey olup , gülesin bile gelse ne yapıp edip gülmez insan. İşte bu ciddiyetsizlik bizi yaktı...

Ulan Cumartesi gününe Pazar gününden daha çok asılıyorum...

Umarım göte tekme gelirde bizde rahatlarız. Ahmet Özdoğan falan bari gelsin. Adamı dinledim hiç olmadı neyin ne olduğunu biliyor.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Üst Alt