GSC Haber - Galatasaray, Yusuf Yazıcı İle Prensipte Anlaştı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Galatasaray, Yusuf Yazıcı İle Prensipte Anlaştı

Süper Lig'de şampiyonluk hedefleyen Galatasaray, gelecek sezonun planlarını da yapmaya devam ediyor.

Sarı kırmızılı takım son olarak Lille'de forma giyen Yusuf Yazıcı'yı gündemine aldı.

Milli oyuncu ile yaz transfer dönemi için görüşme yapan sportif A.Ş. başkan vekili Erden Timur, prensipte anlaşma sağladı.

Bununla birlikte Galatasaray'daki yönetim belirsizliği Yusuf Yazıcı'nın transferinin de sekteye uğramasına sebep olabilir.

Sarı kırmızılılarda yönetim ıslak imzayı seçim sonrasına bırakmak istiyor. Dursun Özbek'in yeniden seçimi kazanması halinde Yusuf Yazıcı ile resmi imzalar atılacak.

Öte yandan Galatasaray'ın prensipte anlaştığı oyuncu ile İtalya'nın dev kulübünün ilgilendiği belirtildi.

Corriere dello Sport'a göre Napoli, Yusuf Yazıcı için devreye girdi. Milli oyuncunun önceliği sarı kırmızılılar olsa da önemli tekliflerin aklını çelebileceği ifade edildi.

Aksam

1 Günay
2 Abdülkerim
3 Kaan
4 Emin
5 Demirbay
6 Berkan
7 Aktürkoglu
8 Baris
9 Yunus
10 Yusuf Yazici
11 Eren Dinkci
12 Ridvan Yilmaz

Mevcut yerlileri koruyup üstüne ekleme yaparsak iyi olur. Hoca yerli oyunculardan önemli katkilar aliyor. Yusuf Yazici ile birlikte Ridvan Yilmaz ve Eren Dinkci öncelikli hedef olabilir. 14 kaliteli yerli oyuncuya ihtiyac var.

1710441581772-png.237637

bu seneyi şampiyon bitireceğimizi varsayarak yazıyorum;

Seneye kadro kısıtlıydı, sakattı şuydu buydu dinlemem. Kimse de dinlememeli. Seneye bahanelerle elenilen Türkiye kupası kazanılmalı ve Avrupa’da çeyrek finaller görülmelidir.

Buralardan yine eleneceksek ve sadece lig şampiyonluğun peşinden koşacaksak bu vizyonsuzluğu kabul edemiyorum bir taraftar olarak.

Gayet iyi transfer. Neden beğenilmiyor anlamış da değilim. Mertens hep bu formda oynayamaz. Yerine bir yerli gelmesi çok büyük artı olur.

Üst Alt