Galatasaray'a 34'lük Stoper - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a 34'lük Stoper

Ulan Miranda 'yı da beğenilmediğini gördük ya bu forumda valla ben daha ne diyim ki

Ulan dünya üzerinde Miranda 'dan daha iyi defansif özellikleri olan kaç tane stoper sayabileceksiniz ?
şu nalet olası FM sayesinde herkes kendini teknik direktör yada menajer sanıyor artık...yok zihinsel özellik yok şu yok bu.....

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Top tekniği, zekası oldukça iyi bir stoper. Geriden oyun kurar, hava hakimiyeti iyidir. Çabuk bir stoper sayılmaz ancak Maicon kadar da ağır değil. Baktığımız zaman Vida da öyle çok çabuk bir stoper değil.

Bu yanında Almaguer ile iyi bir ikili oluşturur diyecektim ki,Almaguer 49 yaşında imiş ve transfermarkt’ta kariyer sonu ibaresini görünce moralim yerle bir oldu.

Dunya kupasinda halen ust duzey stoper performansi oldugunu gorduk. Gelirse mutlaka katkisi buyuk olur. Fakat yasi itibari ile 2 yil icinde yeniden lider stoper aramak ne kadar mantikli bi dusunmek lazim.

Miranda 2 sezon çok net oynar, 30 tane Maicon çıkarır cebinden.

Alabileceğimizi sanmıyorum, bu çapsız yönetim gider Akhisar'dan falan birini alır yine.

Dunya kupasinda halen ust duzey stoper performansi oldugunu gorduk. Gelirse mutlaka katkisi buyuk olur. Fakat yasi itibari ile 2 yil icinde yeniden lider stoper aramak ne kadar mantikli bi dusunmek lazim.
ila lider aramaya gerek yok o zaman...onun yedeğini almalıyız genç biri ve Miranda giderse onun yerini alacak...transfer böyle olmalı...

Gesendet von meinem SM-G955F mit Tapatalk

Yaşı evet biraz sıkıntı ama isteyeceği para ve sözleşme süresi bence daha kilit noktalar. Tecrübe ve kalitesi ile yaşının verdiği dezavantajları minimize edebilir diye düşünüyorum.

Devre arası transfer döneminde de pek başka çare yok bana göre, çünkü hiç bir takım iyi oyuncusunu yaşı çok değil ise bırakmaz.

Anca işte böyle yaşı ilerlemiş veya kötü performans nedeni ile düşünülmeyen oyuncular. Alan gibileri ise tek tük çıkan piyango gibi, tabii alabilir isen.

Üst Alt