Galatasaray'a 500 Milyon Dolarlık Dev Teklif! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a 500 Milyon Dolarlık Dev Teklif!

oil face nin yalanları böyle bir teklif olsa dursun 350 + 150 kendi cebine komisyon ile kulübü değil kendi otellerinide hediye eder yanında

Yeterki satışa karar versinler, anında azeri, katarlı veya suudi bir alıcı bulunur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Milan'ın %99.9'u 800m euroya satıldıysa gelen 500m dolarlık teklif de aynı şekilde bizim kulübün tamamı içindir.

Koskoca Milan'ın 800 ettiği yerde bizim 1 milyar edeceğimiz yok sonuçta.

1357incij5919416.png

Bizimkiler kulubu satamaz zaten o kadar akilli olduklarini da zannetmiyorum ama varsayalim ki bir Cinli aliyor diyelim, logomuz da degisir biraz Juventus'un yaptigi gibi.

Bizimkiler kulubu satamaz zaten o kadar akilli olduklarini da zannetmiyorum ama varsayalim ki bir Cinli aliyor diyelim, logomuz da degisir biraz Juventus'un yaptigi gibi.

Valla Juventusun ki değişti doğru bizimki ne derece nasıl değişir bilemem ama böyle giderse çinli değiştirmese bile dursun değiştirecek logoyu DÖ karması birşey yapar çıkar karşımıza olamaz öyle birşey demeyin bu kadar pro yalancıdan her türlü halt beklenir.En azından çinli vey katarlı daha kaliteli bir tasarımla çıkar karşımıza. :D

Satıldığı an biraz takip ederim. Baktım ki pilavlı günlerimiz kızartılmış makarna günler olmuş çok sevdiğim Galatasaraylığımdan istifa ederim. Takım camia mamia da bidaha tutmam.

Artık tek çare bu bence Dursun Riva+Florya'dan gelen parayı kırdırdı ve Galatasaray'ın borçlarının 10'da 1'ini anca kapatır o para

Borçlar karşılığında satalım klübü

Hem Borçlar halledilmiş olur
Hem Yönetim iyi kötü derdimiz olmaz
Hem Genel Kurul'daki biat'çılardan kurtuluruz
Hem Divan kurulundaki fosillerden kurtuluruz

Üstüne şu uA denen paralı askerleride satabilirsek tam kurtuluruz ...

Artık tek çare bu bence Dursun Riva+Florya'dan gelen parayı kırdırdı ve Galatasaray'ın borçlarının 10'da 1'ini anca kapatır o para

Borçlar karşılığında satalım klübü

Hem Borçlar halledilmiş olur
Hem Yönetim iyi kötü derdimiz olmaz
Hem Genel Kurul'daki biat'çılardan kurtuluruz
Hem Divan kurulundaki fosillerden kurtuluruz

Üstüne şu uA denen paralı askerleride satabilirsek tam kurtuluruz ...

Ya zaten daha ne kadar direnebileceğiz ki ? Birde başımızda denizbanka olan borçlar var.Bu borç 200 300 milyon tl gibi hayvanice arttıkça bu işin sonu kayyuma kadar gidecek.Arap yada çinli satın almasa bile ruslar borçlara karşılık el koyacak.

Kaçınılmaz son yaklaşıyor gibi hadi genel kurul bu işe el atsa desek başımızda inan kıraç gibi trilyonluk adam var bu kadar borç varken el atmayan adam bu dakikadan sonra hiç el atmaz.

Ya zaten daha ne kadar direnebileceğiz ki ? Birde başımızda denizbanka olan borçlar var.Bu borç 200 300 milyon tl gibi hayvanice arttıkça bu işin sonu kayyuma kadar gidecek.Arap yada çinli satın almasa bile ruslar borçlara karşılık el koyacak.

Kaçınılmaz son yaklaşıyor gibi hadi genel kurul bu işe el atsa desek başımızda inan kıraç gibi trilyonluk adam var bu kadar borç varken el atmayan adam bu dakikadan sonra hiç el atmaz.

Bence çok iyi bişey bu reis borçlarımız karşılığında klübün satılması ...

Bir nevi iyi dursun ve türevlerinden kurtulmuş olacağız.Hadi devlet bu borçlara destek çıksın desek devlet zaten senden alması bitti de borçlarını ödemesi kalsın.Bu durum fosiller dışında herkesin işine gelir.

En çokta Dursun gibiler biat edenler ve fosillerden kurtulacağımız için istiyorum bunu reis

Yıllardır Galatasaray'ın en büyük kambur'u budur ...

Sadece pro spor kulubü olsak iyi bir anlaşma olabilir. Hiselerin 100de 50 sinini ver. Borçunu öde ve yönetimde söz sahibi olsun ?

Büyüklere Devlet yardimi yapilmasa ileri yilarda hepsi iflas etmek zorunda kalacak. Cünkü gelen gelir giderleri karsilamiyor, ve bu gidis nereye kadar müsade edilir? Sonucta mal varligin kalmadiysa neye karsilik 2 veya 3 milyar tl borc olma hakkin olacak? Zaten bu borclarda katlanarak devam edecek sirf fahis faiz yüzünden.

Bos bir tartisma icindesiniz acikcasi . GS nin su an piyasa degeri 521 milyon TL , fb nin 979 , bjk nin 1.120 , ts nin de 262 milyon TL

Klubun satilmasi soyleminden anlasilmasi gereken sey , sportif as nin hisselerinin en azindan hakim hissenin satin alan sirkete gecmesi seklinde ozetlenebilir , bunun disinda hisselerin tamami ya da bir bolumu satilabilir fakat Gs nin zaten 32% sine yakini su an GS de degil , senin benim baskasinin yani halkin elinde

bu hisseleri dileyen yatirimci satmaya niyetli olanlardan bugun de alabilir

hakim hissenin dernek tarafindan satisi ise genel kurul karari gerektirir ve bu butunuyle dernegin sirket uzerindeki karar mekanizmasini kaldiracagi icin oy birligi ile reddedilir , gundeme dahi getirilmez

fakat hissedar alinarak yonetim kuruluna karar yetkisi olan ve futbol ekonomisinde uzman 1-2 kisi eklenmesi dusunulebilir , AIG boyle bir yapilanmaydi mesela , fakat o donemde bu model dogru degildi ve bize zarari oldu

En sonunda olacağı bu. Şimdi değil belki ama Dursunun kalması halinde riva ve florya da borçların bitmeni sağlayamayacak.
Dibi görelim dibi. En dibi. Alayından kurtulmak için gerekli olan bu

Olması gereken artık kulüplerin dernekten şirketleşmeye geçmesi. Galatasaray bir isim olarak, değerleri, başarıları ve geçmişi ile muazzam bir marka haline gelerek, bir şirket tarafından pazarlanıp büyütülebilir.

Ara ara toplanıp bedava döner yiyelim gerisi umrumuzda değil kafasındaki anlayışın biterek, ayakları yere basan, geçmiş analizi ve gelecek planlaması etkin yapılmış bir şirketleşme sürecine girilmeli. Bu da 800 yaşındaki dayıların keyfinden dolayı mevcut koşullarda mümkün değil.

Bence eninde sonunda bütün büyük kulüpler satılacak zaten ama şimdi ama 20 yıl sonra. Bunu ilk yapan diğerlerinin önüne geçecek.

Üst Alt