Galatasaray'a Boykot Şoku! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Boykot Şoku!

5036981.jpg

Galatasaraylı taraftarlar yönetimi protesto için Twitter'da #GalatasaraydaBoykotVar hashtag'i altında binlerce tweet atıp kulübün resmi hesabını takipten çıkardılar.

Sarı Kırmızılı taraftarlar yönetime olan tepkilerini bu sefer de dijital ortamda yaymaya başladılar.

Galatasaraylı taraftarlar, protesto için #GalatasaraydaBoykotVar hashtag'i altında binlerce tweet attılar.

Ayrıca taraftarlar Galatasaray'ın resmi Twitter hesabını da takipten çıkartıyorlar.

Kısa zamanda yayılan bu protestoya tafatarlar yoğun ilgi gösterdi ve Twitter gündeminde trend topic listesinde yer alan konu başlıklarının arasında göründü.

Taraftarlar ile bir türlü yıldızı barışmayan ve transfer politikası nedeniyle sık sık eleştirilen Dursun Özbek yönetiminin bu protestoya nasıl bir karışılık vereceği tamamen merak konusu.

İşte o tepkilerden bir kaçı;

Gökhan KAYA @gokhan1312
Galatasaray'a küstüğümüzü sanmayın isyanımız düzene. GS düşmanlarına, rantçılara, göbeklilere yedirecek paramız yok!#GalatasaraydaBoykotVar
18:33 - 3 Temmuz 2016

Ugur Celep @CelepGs
Galatasaray'a daha fazla zarar vermeden, sabrımızı zorlamayın.@GalatasaraySK#GalatasaraydaBoykotVar
18:18 - 3 Temmuz 2016

nada @Fleshrenderer
Almayın aldırtmayın hiç bir ürüne elinizi sürmeyin...#GalatasaraydaBoykotVar
17:57 - 3 Temmuz 2016 · İstanbul, Türkiye, Türkiye

Fanatik

Son düzenleme:
inş iş büyür bende tüm hesaplarımdan takipten çıkarıyorum şuan istanbuldayım eylem olursa bizzat katılıp taşlıcam dursunun otelini

8.sıradayız şu an, gayet iyi gidiyor yüklenin

C5303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Takip ettim sabahtan beri...

1 günde 1000 kişi ancak bırakmış takibi.

1-2 Milyon olmadan ruhları duymaz.

Yalnız bu Dursun geldiğinden beri tek ürün dahi almadım

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ocakta twitter takibini bırakalım diye öneri getirmiştim ama sadece ben takibi bırakmıştım sanırım :) Sakalımız yokki kitleleri peşimden sürükleyeyim :) Herşeye rağmen etkili olmayacak.Hatta 2 yıl içinde seçim de olmayacak.Adamların talimatla geldikleri çok açık.

Olm bu takip bırakma başladığında 6.5 milyondu hâlâ aynı sayı tekrar mı takip ediyorsunuz bırakıp

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1500 kombine satılmış sanırım şu ana kadar. Normalde bu ayda 30.000 üzeriydi galiba son üç sezon? Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen.
Birçok kombinesi olan da yenilemeyecek diye biliyorum. Sosyal medyada gördüğüm kadarıyla ciddi bir antidursun kitlesi var. Ama bu Dursun çpk tehlikeli. Kulübü kendine borçlandırdı. Bildiğim kadarıyla alacaklarını da almadı. Başkanlığı bırakırsa yeni gelecek kişiden bu parayı isteyeceği için yeni aday da çıkmayacak sanırım. Özetle mucize olmazsa Dursun 3 yılı tamamlayacak.

Yüzüne tukursek yarabbi şükür diyecek utanmazlar var karşımızda.
Ama uyalım bari

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt