Galatasaray'a Çizme'den Müjdeli Haber - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Çizme'den Müjdeli Haber

Cevap: Galatasaray'a Çizme'den müjdeli haber

Plan sudur beyler.

------------------------Muslera-----------------------------

---------------Semih---------------Ujfalusi----------------

Eboue------------------------------------------------Taiwo

---------------------Melo------Selcuk----------------------

Gökhan Töre-----------------------------------------Emre

..........................M.Demir---------------------------------

-------------------------------------Drogba------------------

gökhan töre :( bi gelse :eek:

Tunay Torun, Tolga Cigerci, Alper Potuk, Kemal Tokak gibi genc oyuncular mutlaka alinmali ki yerli oyuncu yelpazemiz olsun.

ohaa lan taivo bi gelse herhalde her sezon ortalama 20 gol ya yeriz ya da yemeyiz :)

işin sıkıntısı

muslera-eboue-semih-ujfa-taivo önlerinde selçuk-melo

toplam 5 yabancıyı kullanmış oluyoruz. bir tanesinide forvette kullansak.

eğer taivo gelecekse gökhan töre gibi yerli bir isimin gelmeside şart olur.

Bizim yönetimin nasıl bir planı var acaba? Muslera veya Ujfa'yı elden çıkartmayı düşünüyor olabilirler sezon sonunda.

Muslera

Eboue - Ujfa - Semih - Taiwo

Melo​

ile 6 yabancı hakkından 5'i savunmaya gitmiş oluyor.

Muslera'yı satmak ahmaklık olur. 40 yılda bir kaleci bulduk adam gibi. Trabzonspor'dan Onur'u alabiliyorsan ayrı mesela. Bir tek Onur gelcekse razı olurum Muslera'nın satılmasına. ( Yanlış anlaşılmasın Onur Muslera kalitesinde bir kaleci değil ama en iyi yerli kaleci olduğu için )

Yapmayın Allah aşkına, Muslera'yı satmak da ne demek? Muslera'dan önce en son ne zaman kaleci gibi kaleci yerli bir kalecimiz oldu haberi olan var mı? Ben söyliyim, 25-30 sene önce. O kalecinin ismi de Eser'di. Bize Adana Demirspor'dan gelmişti. Bu 30 sene içinde nice başarılara imza attık ve hiç birinde kontenjan yetersizliğini mazeret diye öne sürmedik, gündeme getirmedik. Peki şuan farklı olan ne? On sene öncesine göre 1 yabancı fazla oynatmamız ve kadroda sınırsız sayıda yabancı oyuncu bulundurma hakkı sahibi olmamız mı? Geçiniz. Avrupa'da ise tasalanmayı gerektiricek bir durum yok. E başkan'da devre arasına yerli oyunculara ağırlık vereceğimizi belirtti. Daha ne? Bırakın bu yerli kaleci takıntısını. Yarın öbürgün De Gea tutmadığı halde ilk yönelecekleri kaleci Muslera'dır.

Yuhh ohaaa. Muslerayi satip Bolati alalim diyenler bile var.

Size leo francolar lazim!

Illa yabanci gonderilecekse bu Ujfalusi olmali, MUSLERA degil!

Alper Potuk-Selçuk İnan-Semih Kaya-Gökhan Töre-Muhammet Demir-Emre Çolak alın size 6 tane çok iyi yerli.Birini kes oldu bitti.

alalim abi.

seneye semihin yanina güzel bir genc stoper (yerli) bulduk mu, tamamdir.

urfali böyle oynadikca oynar ilk 11 de ama onunda hep böyle iyi gidecegini garantisi yok ki.

birde forvete eren derdiyok yada mevlütü alsak, fena mi olurdu

Ya abi siz hastamisiniz?

Muslera 25 yasinda, dünynain en iyi 5 kaleciden biri gözümde su anda. Cok daha iyi olma potansiyeli da var.

Ya inanamiyorum size, ben bu adam bizde mutlu degilim diye gitmez birgün umarim diye korkuyorum, hala bize nasil geldi, inanabilmis degilim ... Adami göndermeye hazirlananlar var.

Takimda en güvendigim topcularin basind agelir, en cok sevdigim topcularin beasind agelir muslera. Uzun yillar bu takimda kalsin diye dua ediyorum.

Musleranin yerine alinan hicbir yabanciya asla ama asla evet demem.

Semih'in yanına destani bir öneri yapmıştım ama başlığı sildiler. Adam devre arasında takımından ayrılacak hemde.

Solbeke gerek yok bence yabancı.

Yani baltayı sevmem tabiki ama adam iyi takımda s.çmıyorda bunu kabul etmek gerekir.

Eboue,Muslera,Ujfaluji,Melo,Elmander banko yabancı 5'li.

Muslera'yi göndermek isteyeceklerini düsünmüyorum.. Mondragon'dan sonra ilk kez bu kadar iyi kalecimiz oluyor.

Ujfalusi gelecek sezon yedek'te olabilir. Aynisi Elmander için geçerli. Eboué bir ihtimal iyi bir fiyat'a elden çikartilabilir..

Bu nokta'da Kamil'in gelmesi önemli. Sabri ve Kamil sag bek'i götürebilir.

Hakan ve Çaglar sol bek'i iyi götüremez ama.

Taiwo ve Hakan iyi olur sol bek'te.

Bu sezon olmazsa olmaz yabancilarimiz Muslera, Melo, Ujfalusi ve Elmander bence

Eboué çok iyi bir oyuncu olsa'da Sabri yine iyi kötü idare ediyor, Hakan'dan çok daha fazla bindiriyor.

alalim abi.

seneye semihin yanina güzel bir genc stoper (yerli) bulduk mu, tamamdir.

urfali böyle oynadikca oynar ilk 11 de ama onunda hep böyle iyi gidecegini garantisi yok ki.

birde forvete eren derdiyok yada mevlütü alsak, fena mi olurdu

Mevlüt sol forvet, sag forvet, orta'da oynar.. 433/4231'de.

442'de ikili forvet'de oynar.

Kesinlikle alinmasi gereken bir isim bence Mevlüt.

Eren'in alinabilecegeni sanmiyorum.

Muhammet Demir, Cenk Tosun veya Samed Yesil'den birisini de kesinlikle almak gerek

Yedek bekletmek için fazla pahalı.Ama Ujfa klübeye alınır yerine Hakan,Servet,Gökhandan biri oynarsa oynar.

bu ligde sampiyon olmak istiyorsan savunma hattin saglam olacak .... muslera-eboue-semih-ujfa-taiwo-melo selcuk- la bu takima afedersiniz ama feristahi gelse zor gol atar... 1 tane yabanci forvetle 2 tane saglam türk kanat bulunabilir cok mu zor sanki .... gökhan töre-mertan-emre-kazim-hamit-bu secenekler olsa yeter artar bile ayriyeten enginde var

ayriyeten eboue ve taiwo oldugu zaman bek lerin ne kadar önemli oldugunu ofansif olarak bu ligde anlarsiniz...

Üst Alt