Galatasaray'a Matthias Sammer Önerisi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Matthias Sammer Önerisi!

Gercek devrim olur..

Yonetim sadece butceyi belirler, gerisini Sammer&Tudor halleder..

Ama ben de bircok arkadaş gibi bunun hayal oldugunu dusunuyorum.

Büyük ihtimalle yine hüsrana uğrıycaz reis ama ne bileyim Twitter'de görmüştüm böyle yeni yönetim genç Galatasaraylılar filan diye

Bugün bu geleceğin Galatasaray'ı diye çıkan gencolar Derwall'li dönemin üzerinde çok durdu

Belki onların bir planı olabilir mi diye

tam yetki verecekseniz gelsin yoksa özbekler yerli transferi yapmaya devam edecekse gerek yok.

yerli transferler yüzde yüz devam edicek. Sen zanediyormusun igor tudorun istedigin transflerler yapilcak?
gelecek sezon yine rezil bi sezon olcak. Rakiplerimizde bukadar kötü olmasa biz 3. filan olamazdik zaten avrupaya gidersek ki bence özbekler buna izin vermicek. Avrupa takimalrindan fark yeriz
benim korkum bu adami seneye tekrar secerlerse iyice batariz
Dursun özbek kesinlikle istifa etmicek seneye kadar kalcak
yok matthias sammer filan inanmayin bence bu adami tanimiyorlar bile sportif direktör ne onu bile bilmiyorlar belki önder özeni getirebilirler onuda tanidiklari icin
türkiye disina bunlarin ne sportif direktör nede oyuncu tanidiklarini sanmiyorum isde managerler filan önerirse kendi ceplerine bise inerse aliyorlar

Cenk Ergün: "Sportif Direktör olarak gelecek sezon çalışmaya başlayacağım. Gelecek sezon, mecburi bir kadro oluşacak."

:red:

Cenk Ergün: "Sportif Direktör olarak gelecek sezon çalışmaya başlayacağım. Gelecek sezon, mecburi bir kadro oluşacak."

:red:
O da kel bu da kel.

Artık "Yerli Sammer" lafını duyarız bol bol.

Ayrıca eyvah eyvah "mecburi bir kadro oluşacak" dediyse en hafif tabirle boku yedik.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Üst Alt