Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu gerekli? - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu gerekli?

Cevap: Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu g

Bu topiği açanın Baros tan ve bizden ''özür dileyip topiğin kilitlenmesini'' istemelidir.Maç 2-2 devam ederken attırdığı ve attığı golle maçı kazandırtmıştır kapak gibi üslupsuz bir kelime kullanmak istemiyorum ama eleştirenlerin eline kapağı vermiştir.

Umarım bizim neden sprinter,hızlı,fizikli bir forvet istediğimizi ve Baros unda buna ne kadar uygun bir oyuncu olduğu son atılan 2 golde göstermiştir...

Cevap: Galatasaray'a Milan Baros gibi sprinter bir forvet değil merkez santrafor mu g

Çok hakaretler aldım yine bu konu için ama yine haklı çıktım

Barosu severiz mücadeleci, hırslı ve çok kalıteli bir oyuncu ama çok top ezdi yine Bu sistemin adamı değil Baros klasık 4-4-2 oyuncusu Bu takıma Gignac gibi bir adam lazım

Barosu severiz mücadeleci, hırslı ve çok kalıteli bir oyuncu ama çok top ezdi yine Bu sistemin adamı değil Baros klasık 4-4-2 oyuncusu Bu takıma Gignac gibi bir adam lazım

:D:DKendini kandır sen kendini kaç top gelmiş ki çok top ezmiş olsun.İkinci yarı performansıyla sahada resmen senin ve senin zihniyetindeki modern futbol düşmanlarına küfür etti sahada

Kapak sembolü istiyoruz ey yönetim duy sesimizi...

Keita yerine Messi, Arda yerine Kaka,Kewell yerine C.Ronaldo lazım senin mantığınla. bi git ya açtığın tüm topikler elinde patladı bide gelip haklı çıktım diyosun=)

Gignac şahane çalım atıyor.

Sanki bana Gignac'ı Trabzon maçlarından öte kaç kere izledi.

Bırak bu Baros muhabbetlerini artık.

Adam golünü ve asistini yaptı mı yaptı.

Aldığı toplarda hızlı oynamaya çalıştı mı çalıştı. Başardı başaramadıyı tartışmıyorum. Bugün başaramaz yarın başarır ondan kralı olmaz.

Çabalayıp mücadele etti mi etti. Gerisi fasa fiso fiyasko!

:D:DKendini kandır sen kendini kaç top gelmiş ki çok top ezmiş olsun.İkinci yarı performansıyla sahada resmen senin ve senin zihniyetindeki modern futbol düşmanlarına küfür etti sahada

Keita yerine Messi, Arda yerine Kaka,Kewell yerine C.Ronaldo lazım senin mantığınla. bi git ya açtığın tüm topikler elinde patladı bide gelip haklı çıktım diyosun=)

Artistliğini yesinler senin emi

İşin gücün millete artistlik daha demin Sinanıda sinir ettin Milletin huzurunu kaçıracaksan girme bu foruma

Memmun olmadığımız adam Milan Baros vallahi ilginç :eek:

milan baros dan ben cok memnunum aslan gibi oynuyor adam hirsli atiyor attiriyor formsuz zamanlari olmuyormu oluyor ama o kadarda olacak artik

Daha düzeyli yazmaya çalış olur mu?

İşin gücün millete artistlik daha demin Sinanıda sinir ettin Milletin huzurunu kaçıracaksan girme bu foruma

Sende fazla celallenme. Kimin girip giremeyeceğini sen belirleyemezsin.

Okumazsın mesajlarını olur biter huzurun kaçıyorsa. Ayrıca senin bu adama düşündüklerinin aynını sana düşünen de çok kişi var. Onlarda sana girme bu foruma deyince hoş olmuyor değil mi?

Ya da deseler hoş olmaz değil mi?

Okan bilirsin sana bu konuda katılırım ama Baros geçen maçlarda hiç top tutamazdı.Her topu kaptırırdı.Sadece önüne top attığımızda etkili olurdu.Ancak bu maç gene birkaç tane top ezmesine rağmen top tutmasında gözle görülür bir diziliş var.En azından tek top yapıp topun bizde kalmasını sağlıyor.

Ağla bide tam olsun.

Sinan kocan falan mı onu savunuyosun bana.O bana gerekli cevabı veriyor zaten rahat ol sen.

Ben burda futbol konuşurum bana futbol kuralları içinde:) cevap verebiliyosan ver veremiyosan git tenis izle,Ntsporda plaj voleybolu var onu önerebilirim en azından çok kapasite gerektirmeyen sporlar teknik taktik falan pek gerektirmez rahat anlıyabileceğin merkez oyuncusuna gerek olmayan oyunculardan oluşuyo:)...

Ağla bide tam olsun.

Sinan kocan falan mı onu savunuyosun bana.O bana gerekli cevabı veriyor zaten rahat ol sen.

Ben burda futbol konuşurum bana futbol kuralları içinde:) cevap verebiliyosan ver veremiyosan git tenis izle,Ntsporda plaj voleybolu var onu önerebilirim en azından çok kapasite gerektirmeyen sporlar teknik taktik falan pek gerektirmez rahat anlıyabileceğin merkez oyuncusuna gerek olmayan oyunculardan oluşuyo:)...

Sen harbi çocuksun Anladım bunu

Olgunlaş biraz

Neyse seninle tartışmaya değmez

Daha düzeyli yazmaya çalış olur mu?

Sende fazla celallenme. Kimin girip giremeyeceğini sen belirleyemezsin.

Okumazsın mesajlarını olur biter huzurun kaçıyorsa. Ayrıca senin bu adama düşündüklerinin aynını sana düşünen de çok kişi var. Onlarda sana girme bu foruma deyince hoş olmuyor değil mi?

Ya da deseler hoş olmaz değil mi?

Benim topçuma sallayana bende sallarım.Kendini otorite sanan çakma hıncallar olduğu sürece ben düzey falan tanımam kusura bakmasın kimse...

İlk önce Galatasaray'a Milan Baros gibi kalpten oynayan, Galatasaray'a içten bağlı olan, takımı için kan döken ve savaşan üst düzey bir topçu bulun ki ondan sonra sprinter mıymış, printer mıymış, center mıymış, balans mıymış, sağ mı sol muymuş düşünürsünüz...

İlk önce Galatasaray'a Milan Baros gibi kalpten oynayan, Galatasaray'a içten bağlı olan, takımı için kan döken ve savaşan üst düzey bir topçu bulun ki ondan sonra sprinter mıymış, printer mıymış, center mıymış, balans mıymış, sağ mı sol muymuş düşünürsünüz...

Aynen öyle ..Baros bence bizim için gerçekten cok önemli çünkü oynarken yüreğini koyarak oynuyor.Bence en önemli şey mu gol atmasından bile önemli formasının hakkını veriyor,Galatasaray'ı sahipleniyor,yenilmemek için çabalıyor.

Geçen sene Bordeaux maçında ayağında 6 dikişle takımını yalnız bırakmadı bu adam, Hamburg maçında nasıl didindiğini gol atmak için sahada basmadık yer bırakmadı bazıları yürürken, Trabzon maçında başına yağan onca madde karşısında armasını öperek cevap verdi...

Baros gerçekten muhtesem bir adam....inşallah uzun süre bizimle kalır..

Bu sistemde ağır santrafor oynatırsan rakibin defans hattının göbeğindeki oyuncalara rahat maç çıkarmalarını sağlarsın. İlerde oynattığımız (ki bence santrafor yerine tam anlamıyla Striker desek daha mantıklı gibi geliyor) oyuncu sürekli arkaya sağa sola çapraza koşular yaparak bi nebze rakip yarı sahadaki top dolaşımında kilit rol oynuyor.Kaldı ki Baros un istatistikleri bence son derece verimli olduğunu gösteriyor. Adam atıyormu? Cevabı hepimiz biliyoruz... Sonuç olarak bence tartışılması en son düşünülecek bir isim.

:2_thumbs_up_-_anima

Üst Alt