Galatasaray'a Piyango Vurdu! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'a Piyango Vurdu!

Telles'ten açık ara iyi oyuncu bana kalırsa Telles'in savunma potansiyeli yoktu bana kalırsa carole daha güçlü atletik vs. Adam geçen sene sürekli boşa kaçıyordu kimse doğru zamanda pas vermiyordu katettiği 50-60 metre yanına kalıyordu 1 yaptı 2 yaptı 3 yaptı sağolsun arkadaşları pas atmadı başta Sneijder... Telles referasnlı adam Brezilya liginin en iyi 11 ine seçildi 4 sezon önce milli takım havuzuna davet edildi vs. yoksa bizde top oynadı desek yalan olur 1-2 maçını çıkar vasattı Telles referans ve potansiyeline para verdi Porto. Carole de Fransa U-21 oyuncusu bi zahmet son 5-6 yılın Fransa U-21 takımlarını inceleyin iyi bekler var... ucuz atletik iş yapacak...

Linnes savunmada bence yetersiz çumku hiç agresif değil. Savunmada vucudunu kullanamıyor hava hakimiyeti zaten yok. hucumda ayağı duzgun sakin kararları iyi vs. ama özellikle 4 lu savunma oynacaksan beklerden açık verirsen tandemin dengesi çok çabuk bozulur. çümkü zaten 2 stoper var stoperin biri beke kayıcamm derken göbeği açarsın. Yani 4 lu savunmanın beklerinin savunma becerisi iyi olacak atletizmi gücü pozisyon bilgisi hava hakimiyeti belli bir seviyede olacak. ha Linnes 3-5-2 kanadı olur eyvallah

Poldi Carole yaşındayken ölü hali 10m euruydu. Poldinin son transferi olduğu için o paraya gitti Carole 6 yaş genç son transferi değil yani

Eder diyorsun yani ? Kardeş sen maçları izlediğine eminmisin? Birde tellesden iyi demişsin sadece fener maçlarını bu adam yüzünden kaybettik, onlarca kademe hatası yaptı nasıl savunması iyi bu adamın? Hucumunu söylemeye bile gerek yok kayserideki güray carolü donunda sallar çok ciddiyim..

Eder diyorsun yani ? Kardeş sen maçları izlediğine eminmisin? Birde tellesden iyi demişsin sadece fener maçlarını bu adam yüzünden kaybettik, onlarca kademe hatası yaptı nasıl savunması iyi bu adamın? Hucumunu söylemeye bile gerek yok kayserideki güray carolü donunda sallar çok ciddiyim..
Bu sezon konsantrasyonu düşük oynadı ve bariz hatalar yaptı kötü oynadı.
Ben şunu diyorum adamın yapabilirliğine bakıyorum. Misal Linnes istesende agresif oynayamaz Caner Linnes'i çiğ çiğ yer. savunma beki biraz agresif olmalı vucudunu kullanmalı biraz sert olmalı ters kademe girebilmeli. Linnes bunları yapabilecek fıtratta değil yoksa kasten yapmıyor değil yani. Ama hucumu iyi ayağı duzgun.
Telles bde bildiğin hucum beki savunma zaafı vardı şimdi de var Linnes de Telles de kanadı tek başına kullanır ama savunma yapabilirliği düşük adamlar.
Carole geçen sene böyle değildi 1.82 boy atletik sayılır ayağı da düzgün boşa da kaçardı geçen sene. savunma yapabilme potansiyeli vardı yaptı da ama bu sene Cavanda mı bozdu teklifler aklını mı karıştırdı 700 bin euroyla en düşük maaşı aldığı için umursamadı mı bilmiyorum. Bu yıl dağınık oynuyor.

Carole giderse gitsin iyi teklif varsa sat ama yerine savunma da yapabilecek bek al diyorum misal Denayer'den çok güzel sağ bek çıkabilir hucumunu geliştirirse...

Üst Alt